Povezane vesti
Vozači, oprez: Magla i poledica prave probleme, evo gde na putu ima snega! Radovi na petlji kod Ostružnice u utorak i sredu
Kurir 12.12.2020
BEOGRAD - Javno preduzeće "Putevi Srbije" saopštilo je jutros da su najopterećeniji putni pravci I prioriteta/A kategorije održavanja prohodni i da nema snega. Na državnim putevima II prioriteta/B kategorije održavanja i na putnim pravcima III… »
Vozači, oprez: Otežan saobraćaj na više deonica
Nova 12.12.2020
Na auto-putu E-75 zbog pojave magle smanjena je vidljivost od 50 do 100 metara na deonicama od Batočine do Ćuprije i od Aleksinca do Grdelice, saopštili su Putevi Srbije. Vidljivost je smanjena i na deonicama od graničnog prelaza Horgoš do petlje Sirig i… »
AMSS: Oprez zbog magle i sumaglice
Blic 11.12.2020
Magla i sumaglica smanjuju vidljivost u jutarnjim i večernjim satima, uglavnom, na putevima koji prolaze kroz kotline i klisure, a nije isključena mogućnost povremeno slabe i kratkotrajne kiše i suznežice i zato je potreban oprez pri vožnji, saopštio je… »
Vesti dana »
Dijana Hrka: „Ako ovo bude kobno po mene, možda će po vas biti dobro”
Vreme pre 49 minutajoš 113 povezane
Tuhel biranim rečima o Srbiji: „Oni su snažni, patriotski nastrojeni“
Nova pre 2 satajoš 42 povezane
Srednjoškolci i prosvetni radnici bojkotovali nastavu, pružili podršku Jaćimovićima i Dijani Hrki
NoviSad.com pre 1 satjoš 20 povezanih
Jerinić: Milan Antonijević kandidat SNS-a za poverenika za zaštitu ravnopravnosti
Novi magazin pre 2 satajoš 17 povezanih




