Povezane vesti

Marija Ramadanovski oglasila se nakon Džejeve sahrane, spomenula i Karleušu

Marija Ramadanovski oglasila se nakon Džejeve sahrane, spomenula i Karleušu

Vesti online 12.12.2020
Pevač Džej Ramadanovski sahranjen je juče u Aleji zaslčužnih građana na Novom groblju. Porodica i prijatelji došli su da isprate pevača, a kao što je i imao želju, na večni počinak ispratilo ga je pedeset violina i pesma „Nedelja“. Njegova… »
DžEJ hteo da promeni veru: Protojerej-stavrofor iz Banjaluke otkrio da je pevač želeo da se krsti

DžEJ hteo da promeni veru: Protojerej-stavrofor iz Banjaluke otkrio da je pevač želeo da se krsti

Večernje novosti 12.12.2020
PROTOJEREJ-STAVROFOR Milidrag Stokanović iz Banjaluke bio je osamnaest godina prijatelj pokojnog legendarnog pevača Džeja Ramadanovskog, sa kojim je u više navrata pričao o promeni vere. Stokanović je juče, 11. decembra, došao u Beograd da na… »
Marina Tucaković slomljena posle DžEJEVE smrti: Duša me boli što mog brata Džekija nisam ispratila na večni počinak!

Marina Tucaković slomljena posle DžEJEVE smrti: Duša me boli što mog brata Džekija nisam ispratila na večni počinak!

Večernje novosti 12.12.2020
PEVAČ Džej Ramadanovski ispraćen je juče na večni počinak. Mnogobrojni prijatelji i kolege oprostili su se juče od pevača, dok su neki poput Marine Tucaković bili sprečeni da prisustvuju sahrani. Čak ni Marinin suprug, kompozitor Aleksandar… »
Ništa vas neće prevariti u pogledu tom

Ništa vas neće prevariti u pogledu tom

Nova 12.12.2020
Na zidu zgrade u Jevrejskoj na kome su, u noći oproštaja od Džeja Ramadanovskog, puštani video spotovi sa njegovim pesmama, počelo je crtanje grafita sa likom legendarnog Dorćolca.… »
Dorćol dobija mural sa likom Džeja Ramadanovskog

Dorćol dobija mural sa likom Džeja Ramadanovskog

N1 Info 12.12.2020
Na zidu zgrade u Jevrejskoj na kome su, u noći oproštaja od Džeja Ramadanovskog, puštani video spotovi sa njegovim pesmama, počelo je crtanje murala sa likom preminulog pevača, javlja "Nova.rs". Veliki broj građana okupio se sinoć na Dorćolu, u… »
Karleuša OBJASNILA zašto DŽEJ ZASLUŽUJE da počiva u aleji VELIKANA!

Karleuša OBJASNILA zašto DŽEJ ZASLUŽUJE da počiva u aleji VELIKANA!

Svet & Skandal 12.12.2020
Jelena Karleuša danas je odgovorila na komentar da pevač Džej Ramadanovski nije zaslužio da bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana. Odmah nakon ovoga oglasila se i ćerka Džeja Ramadanovskog, Marija, koja je na Instagramu objavila ovu prepisku… »
Kratka poruka Džejeve ćerke Marije nakon sahrane oca

Kratka poruka Džejeve ćerke Marije nakon sahrane oca

Nova 12.12.2020
Legendarni pevač Džej Ramadanovsko sahranjen je juče u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Od njega se oprostio veliki broj prijatelja, rodbine i kolega, koji su došli da isprate pevača na večni počinak. Njegova ćerka Marija, oglasila se… »
Odvratna scena sa ispraćaja za DžEJA! Sramotni snimak kruži internetom, momak nasrnuo na devojku (video)

Odvratna scena sa ispraćaja za DžEJA! Sramotni snimak kruži internetom, momak nasrnuo na devojku (video)

Večernje novosti 12.12.2020
PEVAČ Džej Ramadanovski je sahranjen juče u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Njegovi prijatelji sa Dorćola su rešili da mu i odaju počast na poseban način, međutim našao se neko ko je pokvario sve. Dok su kolone ljudi pristizale na… »
Sramno: Došli da odaju Džeju počast, pa se potukli (VIDEO)

Sramno: Došli da odaju Džeju počast, pa se potukli (VIDEO)

Nova 12.12.2020
Veliki broj Beograđana sinoć se okupio na Dorćolu kako bi odali počast pokojnom pevaču Džeju, koji je juče sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Međutim, sudeći prema snimku objavljenom na društvenim mrežama, na skupu je… »
Noćas mi se ne spava: Medicinari kovid bolnice se oprostili od Džeja, njihov potez tera suze na oči! (foto)

Noćas mi se ne spava: Medicinari kovid bolnice se oprostili od Džeja, njihov potez tera suze na oči! (foto)

Mondo 12.12.2020
Objava koja se širi društvenim mrežama. Objava koja se širi društvenim mrežama. Legendarni pevač narodne muzike Džej Ramadanovski sahranjen je u petak, 11. decembra u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, a na poslednje putovaje… »
Tuga i sramota! Incident na ispraćaju za Džeja: Dečko nasrnuo na devojku (video)

Tuga i sramota! Incident na ispraćaju za Džeja: Dečko nasrnuo na devojku (video)

Kurir 12.12.2020
Pevač narodne muzike Džej Ramadanovski sahranjen je juče, 11. decembra u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, a prijatelji sa Dorćola su rešili da mu i odaju počast na poseban način Kolone ljudi pristigle su na Dorćol kako bi se oprostili… »
Marina Tucaković slomljena zbog Džejeve sahrane! Nije mogla da ga isprati!

Marina Tucaković slomljena zbog Džejeve sahrane! Nije mogla da ga isprati!

Svet plus 12.12.2020
Autorka Džejovih najvećih hitova boluje od raka dojke, pa zbog lošeg zdravstvenog stanja nije imala snage da se oprosti od svog brata. Marina Tucaković slomljena zbog Džejeve sahrane! Nije mogla da ga isprati! Pevač Džej Ramadanovski juče, 11… »
Odgovorila na komentar: Jelena Karleuša objasnila zašto je Džej zaslužio Aleju!

Odgovorila na komentar: Jelena Karleuša objasnila zašto je Džej zaslužio Aleju!

Mondo 12.12.2020
O ovome se polemiše danima, a Jelena se "umešala" u razgovor na društvenim mrežama. O ovome se polemiše danima, a Jelena se "umešala" u razgovor na društvenim mrežama. Narodni pevač Džej Ramadanovski u petak, 11. decembra, sahranjen je u Aleji… »
JK u Džejevu odbranu: Zalužio je da bude među velikanima

JK u Džejevu odbranu: Zalužio je da bude među velikanima

Nova 12.12.2020
Legendarni pevač Džej Ramadanovski juče je sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Pop zvezda Jelena Karleuša, odgovorila je jednom korisniku Instagrama koji se pitao zbog čega je Džej zaslužio to počasno mesto. “Zato… »
Suze, baklje i pesma – Emotivan ispraćaj Džeja Ramadanovskog

Suze, baklje i pesma – Emotivan ispraćaj Džeja Ramadanovskog

Nova 12.12.2020
Legendarni pevač narodne muzike Džej Ramadanovski sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Njegov najbolji prijatelj Mića Softić organizovao je tim povodom skup u čast svog prijatelja i velikog pevača ispred svoje… »
Marina Tucaković: Duša me boli što mog brata Džekija nisam ispratila na večni počinak!

Marina Tucaković: Duša me boli što mog brata Džekija nisam ispratila na večni počinak!

Mondo 12.12.2020
"Da me je slušao, mogao je još da poživi", kaže Marina. "Da me je slušao, mogao je još da poživi", kaže Marina. Marina Tucaković zbog svog zdravstvenog stanja nije mogla da prisustvuje sahrani pevača Džeja Ramadanovskog, svog velikog prijatelja… »
Marina slomljena: "Duša me boli što mog brata Džekija nisam mogla da ispratim na večni počinak"

Marina slomljena: "Duša me boli što mog brata Džekija nisam mogla da ispratim na večni počinak"

Telegraf 12.12.2020
Ni moj Futa zbog mene nije mogao da ide na Džejovu sahranu - sa tugom u glasu priča Marina. Pevač Džej Ramadanovski juče, 11. decembra sahranjen je u Aleji zaslužnih građana, gde su se okupili brojni prijatelji, kolege, rodbina kako bi ga ispratili… »

Vesti dana »