Povezane vesti
Obradović: Bojkot izbora je uspeo, sada je vreme za dijalog o uslovima za sledeće, vanredne izbore
RTV 12.12.2020
ČAČAK - Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović pojasnio je danas, u otvorenom pismu građanima i kolegama iz opozicije, da kada je rekao da više nije za bojkot to znači da se zalaže za mnogo aktivniju borbu za slobodne i poštene izbore pre toga… »
Obradović (Dveri): Dijalog vlasti i opozicije najbolje rešenje trenutne političke krize
Danas 12.12.2020
Predsednik Srpskog pokreta Dveri Boško Obradović kazao je da je dijalog vlasti i opozicije o uslovima za sledeće, vanredne izbore najbolje rešenje aktuelne političke krize i smanjenja tenzija u društvu, zbog čega je spreman da u njima učestvuje… »
Obradović: Vlast je priznala uspeh bojkota
Nova 12.12.2020
Predsednik Srpskog pokreta Dveri Boško Obradović kazao je da je dijalog vlasti i opozicije o uslovima za sledeće, vanredne izbore najbolje rešenje aktuelne političke krize i smanjenja tenzija u društvu, zbog čega je spreman da u njima učestvuje… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Gotov sastanak rektora Đokića i premijera Macuta: Dekan Hemijskog jednom rečju opisao kakav je bio susret
Nova pre 36 minutajoš 22 povezane

Vladajuća koalicija na sastanku sa Kos: Članstvo u EU strateško opredeljenje
RTV pre 25 minutajoš 26 povezanih

Završen sastanak rektora BU i premijera Macuta, Đokić nije želeo da daje izjave
N1 Info pre 1 satjoš 18 povezanih

Studenti maratonci trče ka Briselu, njihove kolege sa FTN se sastale sa Martom Kos: "Videćete u narednom periodu"
Blic pre 2 satajoš 30 povezanih

Ovde turisti u proseku troše 100 dolara dnevno: Za samo tri meseca ugostili gotovo 9 miliona ljudi
Kurir pre 31 minutajoš 35 povezanih