Povezane vesti

Čedo moje, tragedijo i muko moja Gradio sam kuću za tri junaka, a vidi šta me snašlo! Roditelji poginulog pilota na…

Čedo moje, tragedijo i muko moja Gradio sam kuću za tri junaka, a vidi šta me snašlo! Roditelji poginulog pilota na…

Kurir 12.12.2020
Tela Beograđanina Igora Ivanovića i rumunske državljanke, članova posade sportskog aviona koji se srušio u četvrtak na Kozari, napokon su izvučena sa mesta tragedije i transportovana na obdukciju u Zavod za sudsku medicinu u Banjaluci. Otac i majka… »
"Plavo ti nebo, veseli dečače": Potresne oproštajne poruke prijatelja Igora iz Borče koji je poginuo u padu aviona…

"Plavo ti nebo, veseli dečače": Potresne oproštajne poruke prijatelja Igora iz Borče koji je poginuo u padu aviona…

Blic 12.12.2020
"Nikad ne znaš kad nekoga vidiš poslednji put, izvini za sve anđele, počivaj u miru...", glasila je jedna od oproštajnih poruka poginulom operateru i pilotu iz Borče, koji je stradao u padu aviona iznad Kozare u Republici Srpskoj. Igor Ivanović… »
Oproštajne poruke poginulom pilotu: Plavo ti nebo, dečače

Oproštajne poruke poginulom pilotu: Plavo ti nebo, dečače

Nova 12.12.2020
"Nikad ne znaš kad nekoga vidiš poslednji put, izvini za sve anđele, počivaj u miru...", glasila je jedna od oproštajnih poruka poginulom operateru i pilotu iz Borče, koji je stradao u padu aviona iznad Kozare u Republici Srpskoj. Igor Jovanović… »

Vesti dana »