Povezane vesti

Ništa ne pomaže, haluciniram... Kardiolog iz Kragujevca do detalja opisao kako se dan po dan borio sa koronom

Ništa ne pomaže, haluciniram... Kardiolog iz Kragujevca do detalja opisao kako se dan po dan borio sa koronom

Mondo 12.12.2020
Pun mesec, tačnije 31 dan trajala je borba dr Milana Radovanovića iz Kragujevca sa koronom. Pun mesec, tačnije 31 dan trajala je borba dr Milana Radovanovića iz Kragujevca sa koronom. Ceo novembar lekar kardiolog Milan Radovanović bio je na teškoj… »
"Slutim na najgore, u glavi mi je samo ona": Kragujevački lekar nakon ozdravljenja opisao 31 dan korona pakla, a ove slike…

"Slutim na najgore, u glavi mi je samo ona": Kragujevački lekar nakon ozdravljenja opisao 31 dan korona pakla, a ove slike…

Blic 12.12.2020
Kardiolog iz Kragujevca, dr Milan Radovanović, inficiran korona virusom, tokom celog novembra bio je na teškoj klackalici – umreti ili preteći. Uspeo je u borbi sa surovom bolešću i zahvalan je medicinskom osoblju, kiseoniku koji ga je danima… »
Korona dnevnik kragujevačkog lekara koji para srce: "Jecao sam kad sam video decu"

Korona dnevnik kragujevačkog lekara koji para srce: "Jecao sam kad sam video decu"

Telegraf 12.12.2020
Dr Milan Radovanović, kardiolog Kliničkog centra u Kragujevcu, opisao je mesec dana agonije kroz koju je prošao nakon što se zarazio korona virusom. Kardiolog iz Kragujevca, dr Milan Radovanović, inficiran korona virusom, tokom celog novembra bio je… »

Vesti dana »