Povezane vesti
Đukanović nastavlja po starom
Vesti online 12.12.2020
Predsednik Crne Gore Milo Ðukanović, koji je i lider najuticajnije opozicione DPS, poručio je u Nikšiću da ta stranka ne želi državu po srednjovekovnom modelu. Taj model bi, kako navodi, podrazumevao da će se iz crkve upravljati državom. Rekao je da DPS… »
Đukanović: Prethodnih 30 godina govore o našoj konkurenciji, ne o nama
N1 Info 12.12.2020
Želimo Crnu Goru koja će biti demokratska, u kojoj će verske zajednice imati svoje mesto, ali nećemo po srednjovekovnom modelu iz crkve upravljati državom, izjavio je danas u Nikšiću predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista (DPS) Milo… »
Đukanović: Ne želimo državu kojom će upravljati crkva
RTS 12.12.2020
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović, koji je i lider najuticajnije opozicione DPS, poručio je u Nikšiću da ta stranka ne želi državu po srednjovekovnom modelu prema kojem će se iz crkve upravljati državom. Đukanović je rekao da DPS želi Crnu Goru koja će… »
Vesti dana »

Krivična prijava protiv Bojovića i Miloševića podneta i VJT u Novom Sadu
RTS pre 32 minutajoš 13 povezanih

Stanje na putevima: Putnička vozila na Batrovcima čekaju četiri sata, na graničnom prelazu Šid dva sata
Glas Zaječara pre 2 satajoš 12 povezanih

Austrijska državna televizija: Vučić taktizira nasiljem i dijalogom, a EU ćuti
N1 Info pre 2 satajoš 2 povezane

Savet roditelja ETŠ "Mihajlo Pupin": Zašto je škola ćutala na ponižavanje svojih učenika
N1 Info pre 17 minutajoš 6 povezanih