Povezane vesti
Najteži dan u KC Vojvodine, hospitalizovano najviše pacijenata
N1 Info 13.12.2020
Vršilac dužnosti direktora Kliničkog centra Vojvodine Edita Stokić izjavila je da je od 6. marta i početka epidemije, 12. decembar bio najteži dan za KCV, jer je hospitalizovan najveći broj pacijenata, odnosno obavljeno je i najviše ambalantnih pregleda… »
U Novom Sadu se leči 608 kovid pacijenata, protekli dan bio najteži za KCV
Radio 021 13.12.2020
U bolnicama u Novom Sadu trenutno se leči 608 obolelih od korone, od kojih je 35 na respiratorima. U Kliničkom centru Vojvodine hospitalizovano je njih 439, od kojih je 27 na respiratorima. U Vojnoj bolnici u Petrovaradinu je 29 kovid pacijenata, dok je… »
Vesti dana »
Dekan Sinani kaže da bi pripadnici UKP trebalo da dođu da preuzmu jedan dokument, VJT saopštava o kom se dokumentu radi
Insajder pre 13 minutajoš 32 povezane
„Maskirani batinaši iz crnog džipa jurili su me dok nisam upao u Timok, a onda me tukli i slomili mi kosti“: Stravično iskustvo studenta Lazara tokom izbornog dana u Boru
Cenzolovka pre 1 satjoš 6 povezanih
'Ovo je za celo čovečanstvo': Prva misija sa posadom ka Mesecu posle više od 50 godina
BBC News pre 58 minutajoš 51 povezana
Iran reagovao na Trampove pretnje: Amerika šalje svoje vojnike u grob, a ne nas u kameno doba
Telegraf pre 13 minutajoš 49 povezanih



