Povezane vesti
Ispovest prvog Hrvata koji je primio fajzerovu vakcinu: Otkrio kakav je postupak i da li ima neželjenih posledica
Mondo 13.12.2020
Mladi lekar Zlatko Ibradžić pre četiri dana primio je prvu dozu Fajzerove vakcine protiv korone. Mladi lekar Zlatko Ibradžić pre četiri dana primio je prvu dozu Fajzerove vakcine protiv korone. On radi u Univerzitetskoj bolnici u Notingamu pa je, kao… »
"Čekam komandu od Bila Gejtsa": Prvi Hrvat koji je dobio vakcinu protiv korone objavio kako se oseća
Blic 13.12.2020
Prvi Hrvat koji je primio Fajzerovu vakcinu protiv korona virusa je mladi lekar koji radi u Engleskoj. Kaže da se oseća dobro i poručuje da su vakcine – sigurne. Zlatan Ibradžić, 29-godišnjak koji živi u Engleskoj i radi u bolnici, prvi je Hrvat koji je… »
Prvi Hrvat primio Fajzer vakcinu: Čekam komandu od Gejtsa
Nova 13.12.2020
Prvi Hrvat koji je primio Fajzerovu vakcinu protiv koronavirusa je mladi lekar koji radi u Engleskoj. Kaže da se oseća dobro i poručuje da su vakcine – sigurne. Zlatan Ibradžić, 29-godišnjak koji živi u Engleskoj i radi u bolnici, prvi je Hrvat koji je… »
Vesti dana »
Kataklizma se spustila na Hrvatsku; Snimci iz vazduha su stravični; Ljudi beže u zapaljenim automobilima VIDEO
B92 pre 26 minutajoš 44 povezane
Vučić sa Li Mingom na gradilištu EXPO 2027: Srbija mora biti najbolji domaćin, velika prilika za Srbiju
RTV pre 6 minutajoš 19 povezanih
Godišnjica policijske brutalnosti u Valjevu: Ko će snositi odgovornost
Vranje news pre 51 minutajoš 10 povezanih
Raiffeisen banka osvojila šest priznanja Global Finance za digitalno bankarstvo u Srbiji
PC Press pre 56 minutajoš 13 povezanih




