Povezane vesti

Surovi Miha – amaterima 10 dana kazne zbog debakla

Surovi Miha – amaterima 10 dana kazne zbog debakla

Nova 14.12.2020
Siniša Mihajlović nije krio veliko razočaranje nakon što je njegova Bolonja doživela debakl protiv Rome u meču 11. kola Serije A. Mihajlovićevi puleni su posle 15 minuta igre imali tri gola minusa, da bi rezultat na poluvremenu bio 5:1 za… »
Psovao protiv Mihajlovića, pa će fudbal gledati od kuće: Suspendovan je zbog jedne ružne reči!

Psovao protiv Mihajlovića, pa će fudbal gledati od kuće: Suspendovan je zbog jedne ružne reči!

Mondo 14.12.2020
Verovatno prvi put čujete za ovakvu situaciju. Verovatno prvi put čujete za ovakvu situaciju. Fudbaleri Rome "pregazili" su rivala iz Bolonje na jučerašnjem gostovanju na Dal'Ari. Rimska "vučica" je protiv tima kojim komanduje Siniša Mihajlović… »
Mihajlović kipti od besa: Bili smo kao amateri, uvek sam pravdao igrače, ali sada...

Mihajlović kipti od besa: Bili smo kao amateri, uvek sam pravdao igrače, ali sada...

Mozzart sport 14.12.2020
Posle blamaže u duelu s Romom (1:5), srpski stručnjak okrenuo novi list – do Božića u karantinu. Treninzima do izlaska iz krize. Jedan korak napred, dva nazad – to je Bolonja u ovom šampionatu Serije A. Samo četiri pobede i čak sedam poraza… »
Miha posle debakla: Amateri! Pravdao sam ih, ali sada...

Miha posle debakla: Amateri! Pravdao sam ih, ali sada...

N1 Info 14.12.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović bio je izuzetno ljut na igrače posle ubedljivog poraza od Rome (5:1). Bolonja je svih pet golova primila u prvom poluvremenu duela 11. kola Serije A, što dovoljno govori o igri u tom delu utakmice. "Prvo poluvreme smo… »
Miha pobesneo posle "petarde", pa kaznio ceo tim: Posle bolesti ih tretiram kao decu, ali su prekoračili granicu!

Miha pobesneo posle "petarde", pa kaznio ceo tim: Posle bolesti ih tretiram kao decu, ali su prekoračili granicu!

Mondo 14.12.2020
Neće da toleriše ovakvu igru. Neće da toleriše ovakvu igru. Siniša Mihajlović nije imao dobar dan na poslu. Roma je "razbila" njegovu Bolonju, a već u prvom poluvremenu je bilo jasno da je na pomolu pravi potom. Na kraju je "Vučica" smirila igru i… »
Sa Sinišom nema zezanja: Mihajlović zbog poraza šalje igrače u karantin do Božića!

Sa Sinišom nema zezanja: Mihajlović zbog poraza šalje igrače u karantin do Božića!

Telegraf 14.12.2020
Sada je samo pitanje za igrače, na koji Božić je mislio? Svakako će ostati dugo u karantinu. Trener Bolonje Siniša Mihajlović toliko je bio ljut posle poraza od Rome 5:1 da je svojim igračima najavio karantin do Božića. - Prvo poluvreme je bio… »
Mihajlović ljut na igrače: Izgledali smo kao amateri, sad ih vodim u karantin do Božića

Mihajlović ljut na igrače: Izgledali smo kao amateri, sad ih vodim u karantin do Božića

Večernje novosti 13.12.2020
ROMA je deklasirala Bolonju 5:1 a sve golove fudbaleri vučice postigli su u prvom poluvremenu, što je tek treći takav slučaj u istoriji kluba. Trener Bolonje Siniša Mihajlović bio je veoma ljut na svoje izabranike i najavio je oštre kazne zbog… »

Vesti dana »