Povezane vesti

Zlata otkrila: „Ne bih se ljutila da mi Nataša bude SNAJKA!”

Zlata otkrila: „Ne bih se ljutila da mi Nataša bude SNAJKA!”

Svet & Skandal 14.12.2020
Nagađanjima oko veze Nataše Rodiće i sina Zlate Petrović, Jovana, došao je kraj. Srećna, možda buduća svekrva Zlata je u intervjuu za STAR otkrila je da se Jovan i Nataša viđaju, ali da joj sin nije otkrio sve detalje u vezi sa lepom Rodićkom… »
Rodićka smuvala klinca! Pevačica sve otkrila - "divna je, ali je devet godina starija od mog sina!"

Rodićka smuvala klinca! Pevačica sve otkrila - "divna je, ali je devet godina starija od mog sina!"

Mondo 14.12.2020
Zlata Petrović o vezi Bogdanine i Bojanine sestre i njenog sina Jovana. Zlata Petrović o vezi Bogdanine i Bojanine sestre i njenog sina Jovana Bogdana sa Cecinim sinom, Bojana sa sinom Goce Božinovske, a Nataša sa sinom Zlate Petrović! Mesecima u… »
Zlata Petrović kaže da je njenom sinu lepo sa sestrom Rodić, ali postoji jedan "problem"

Zlata Petrović kaže da je njenom sinu lepo sa sestrom Rodić, ali postoji jedan "problem"

Telegraf 14.12.2020
Jovan je već godinu dana zaposlen u jednom butiku u Beogradu. Već nekoliko meseci priča se o odnosu Nataše Rodić i Jovana Pejića, sina pevačice Zlate Petrović, a po društvenim mrežama česti su komentari u kojima ljudi ističu da im "baš i ne… »
Viđaju se i lepo im je! Zlata Petrović otkrila sve o svom sinu i Nataši Rodić! Evo koliko je Veljkova svastika starija od…

Viđaju se i lepo im je! Zlata Petrović otkrila sve o svom sinu i Nataši Rodić! Evo koliko je Veljkova svastika starija od…

Kurir 14.12.2020
Mesecima u domaćoj štampi se nagađa o prirodi odnosa Nataše Rodić i Jovana, sina Zlate Petrović. - Nataša je divna devojka, ali je devet godina starija od mog sina. Sada je to velika razlika, ali kasnije neće biti. Koliko znam, oni se za sada… »
"Viđaju se i lepo im je": Zlata Petrović ispričala sve o sinu Jovanu i Nataši Rodić! Evo koliko je ona starija od njega

"Viđaju se i lepo im je": Zlata Petrović ispričala sve o sinu Jovanu i Nataši Rodić! Evo koliko je ona starija od njega

Blic 14.12.2020
Već mesecima unazad u javnosti se priča o odnosu Nataše Rodić, svastike Veljka Ražnatovića, i Jovana Pejića, sina pevačice Zlate Petrović i voditelja Zorana Pejića Peje. Zlata se sada osvrnula na ovu temu, te otkrila detalje. Kako kaže, Jovan i… »

Vesti dana »