Povezane vesti

Jojić: Plate ne kasne, 150 evra je moj poklon radnicima

Jojić: Plate ne kasne, 150 evra je moj poklon radnicima

Nova 14.12.2020
Miloš Jojić, fudbaler Partizana, poklonio je predsedojećih praznika svakom od 55 zaposlenih u Sportskom centru Teleoptik kovertu sa 150 evra. Gest za svaku pohvalu, ali naravno bilo je i onih koji su ga protumačili na pogrešan način - kao pomoć… »
Ljudska klasa Miloš Jojić: Koverte za 55 zaposlenih u Zemunelu

Ljudska klasa Miloš Jojić: Koverte za 55 zaposlenih u Zemunelu

Mozzart sport 14.12.2020
Vezista priskočio u pomoć. Možda mu na terenu ne ide (još) kako je zamislio, ali van zelenog pravougaonika Miloš Jojić ispoljava klasu. Ljudskost. Empatiju. Emociju. I zaslužuje gromoglasni aplauz, ne samo navijača Partizana. Povratnik među… »
Jojić: Hteo sam da ljudima koje znam 20 godina ulepšam praznike

Jojić: Hteo sam da ljudima koje znam 20 godina ulepšam praznike

Dnevnik 14.12.2020
BEOGRAD: Celu negativnu atmosferu oko korone sam hteo da razbijem ovim gestom i da bar malo ulepšam praznike ljudima koje poznajem preko 20 godina, rekao je fudbaler Partizana Miloš Jojić, nakon što je objavljeno da je svakom od 55 zaposlenih u… »
"Zeka" velikog srca, koverta za 55 zaposlenih!

"Zeka" velikog srca, koverta za 55 zaposlenih!

Sportske.net 14.12.2020
Fenomenalan gest Miloša Jojića. Popularni Zeka, Miloš Jojić, vratio se ove sezone u Partizan nakon solidne igračke karijere u inostranstvu, igrao je i Ligu šampiona sa Borusijom iz Dortmunda, kasnije je njegova karijera išla silaznom putanjom da bi… »
Sjajan gest: Jojić svakom zaposlenom u Partizanu darivao kovertu sa po 150 evra

Sjajan gest: Jojić svakom zaposlenom u Partizanu darivao kovertu sa po 150 evra

Sportski žurnal 14.12.2020
Fudbaler Partizana Miloš Jojić rekao je danas da mu nije bila namera da se njegov gest pomoći zaposlenima u Sportskom centru Teleoptik stavlja u prvi plan i objavljuje, već da je samo želeo da ulepša predstojeće praznike ljudima koje poznaje više… »
Veliko srce Miloša Jojića: Častio zaposlene u Teleoptiku - Koverta svakome za lepše praznike!

Veliko srce Miloša Jojića: Častio zaposlene u Teleoptiku - Koverta svakome za lepše praznike!

Večernje novosti 14.12.2020
FUDBALSKE kvalitete Miloša Jojića smo svi imali priliku da vidimo, sada su u javnost isplivali njegovi ljudski kvaliteti. U danima kada smo svi zabrinuti zbog virusa korona, kada mnogi strahuju za posao, egzistenciju, budućnost i zdravlje ipak ima… »
Veliko srce miloša jojića, častio 55 zaposlenih u klubu: Po koverta svakome - da bar malo ulepša praznike!

Veliko srce miloša jojića, častio 55 zaposlenih u klubu: Po koverta svakome - da bar malo ulepša praznike!

Mondo 14.12.2020
Miloš Jojić - veliki fudbaler, još veći čovek. Miloš Jojić - veliki fudbaler, još veći čovek. U danima kada smo svi zabrinuti zbog virusa korona, kada mnogi strahuju za posao, egzistenciju, budućnost i zdravlje ipak ima dobrih ljudi koji su… »
Šmekerski gest Jojića: Podelio koverte za 55 radnika u Teleoptiku, oduševili se kad su ih otvorili

Šmekerski gest Jojića: Podelio koverte za 55 radnika u Teleoptiku, oduševili se kad su ih otvorili

Telegraf 14.12.2020
Fudbaler Partizana ističe da je želeo da u vreme korone ulepša praznike ljudima koje poznaje preko 20 godina. Prvotimac Partizana Miloš Jojić učinio je dobro delo, koje je možda normalno u bogatim zemljama Evrope, ali i ne baš u Srbiji, gde ljudi… »

Vesti dana »