Povezane vesti

"Branite i spasavajte me": Rođaci došli iz kafane, pa se posvađali, a onda je usledio krvavi sukob

"Branite i spasavajte me": Rođaci došli iz kafane, pa se posvađali, a onda je usledio krvavi sukob

Blic 14.12.2020
D. M. (41) sa Manjače stradao je od uboda nožem u obračunu trojice čobana koji se sinoć dogodio u Gornjoj Lamovitoj kod Omarske. Policija još istražuje okolnosti ubistva, a za sada nema potvrde o tome ko je osumnjičeni počinilac. On je… »
Ubili čobanina na livadi? Stravičan zločin usred noći, čovek pretučen nasmrt

Ubili čobanina na livadi? Stravičan zločin usred noći, čovek pretučen nasmrt

Večernje novosti 14.12.2020
POLICIJI je kasno sinoć prijavljeno da su se u Lamovitoj kod Omarske potukla trojica Banjalučana. Tokom uviđaja utvrđeno je da su R.B. i S.M. pretukli nasmrt D.M. Iz Policijske uprave Prijedor saopšteno je da su osumnjičeni uhapšen te da je… »
Teturao se putem i vikao „joj, sine moj jedini“: Detalji krvavog obračuna kod Omarske – uhapšeni otac i sestrić…

Teturao se putem i vikao „joj, sine moj jedini“: Detalji krvavog obračuna kod Omarske – uhapšeni otac i sestrić…

Večernje novosti 14.12.2020
DRAŽENKO M. (41) sa Manjače ubijen je sinoć nožem u krvavom obračunu između trojice čobana u selu Gornja Lamovita kod Omarske Zbog sumnje da su učestvovali u zločinu uhapšeni su njegov otac Stojan M., kao i njegov sestrić Radovan B. iz… »
Potukli se čobani! Jedna osoba je mrtva: Objavljeni detalji krvavog obračuna!

Potukli se čobani! Jedna osoba je mrtva: Objavljeni detalji krvavog obračuna!

Mondo 14.12.2020
U krvavoj tuči u mestu Lamovita kod Omarske učestvovala su trojica rođaka. U krvavoj tuči u mestu Lamovita kod Omarske učestvovala su trojica rođaka Njih trojica su čobani i sinoć oko 23.45 časova došlo je do žestoke svađe, pa su se potukli… »
Sukob završio ubistvom: Potukla se trojica rođaka, jedan preminuo

Sukob završio ubistvom: Potukla se trojica rođaka, jedan preminuo

Blic 14.12.2020
Policiji je kasno sinoć prijavljeno da su se u Lamovitoj kod Omarske potukla trojica Banjalučana. U krvavoj tuči su učestvovala trojica rođaka, saznaje Srpskainfo. Tokom uviđaja utvrđeno je da su R.B. i S.M. pretukli nasmrt D.M. - Njih trojica su… »

Vesti dana »