Povezane vesti

Na mestu darkovog oca mogla sam da budem ja: Indi Aradinović o tragediji porodice Lazić

Na mestu darkovog oca mogla sam da budem ja: Indi Aradinović o tragediji porodice Lazić

Mondo 14.12.2020
Pevačici je život bio ugrožen, takođe, zbog operacije smanjena želuca. Pevačici je život bio ugrožen, takođe, zbog operacije smanjena želuca. Otac Darka Lazića, Milan preminuo je nakon komplikacija nastalih posle operacije smanjena želuca… »
Indi progovorila o tragediji porodice Lazić: To je ringišpil, neko preživi, neko ne! Na mestu Darkovog oca mogla sam biti ja

Indi progovorila o tragediji porodice Lazić: To je ringišpil, neko preživi, neko ne! Na mestu Darkovog oca mogla sam biti ja

Kurir 14.12.2020
Pevačica Indi Aradinović je prošla kroz pakao nakon operacije smanjena želuca. Ona je ostala bez jednog organa, a kako i sama kaže, imala je sreću da preživi. Darkov otac je posle operacije nažalost preminuo. Milan Lazić, otac folk pevača Darka… »
Otac Darka Lazića umirao u najvećim mukama

Otac Darka Lazića umirao u najvećim mukama

Vesti online 14.12.2020
Milan Lazić nedavno je bio na operaciji smanjenja želuca, nakon koje su usledile komplikacije i danima je bio u komi. Sada se Enes Hadžić, menadžer i prijatelj Darka Lazića oglasio. – Nismo očekivali sve ovo, Darku je jako teško i nismo bili… »
Darko Lazić objavio vreme sahrane oca milana: Pevač i dalje van sebe, a evo šta je poručio

Darko Lazić objavio vreme sahrane oca milana: Pevač i dalje van sebe, a evo šta je poručio

Kurir 14.12.2020
Otac pevača Darka Lazića, Milan Lazić preminuo je juče u bolnici "Sveti Sava" usled komplikacija nakon operacije smanjena želuca. Porodica pevača je polagala nade u oporavak Darkovog oca, ali on je nažalost izgubio bitku nakon što je pao u komu… »
Tuga u domu pevača: Preminuo otac Darka Lazića

Tuga u domu pevača: Preminuo otac Darka Lazića

Vesti online 14.12.2020
Milan Lazić, otac pevača Darka Lazića, preminuo je juče. Podsetimo, Milan Lazić nedavno je bio na operaciji smanjenja želuca, nakon koje su usledile brojne komplikacije i danima je bio u komi. Pre šest dana pevač je na svom nalogu na društvenoj… »
"Pred operaciju se čuo sa njim, nije ni slutio da se kući neće vratiti živ" Darko Lazić očajan, prijatelj otkriva: "Krivi…

"Pred operaciju se čuo sa njim, nije ni slutio da se kući neće vratiti živ" Darko Lazić očajan, prijatelj otkriva: "Krivi…

Blic 14.12.2020
Milan Lazić, otac Darka Lazića umro je juče nakon što mu se pogoršalo zdravstveno stanje posle operacije smanjenja želuca. Naime, Darkov otac otišao je na rutinsku operaciju smanjenja želuca 5. decembra, ali se stvar zakomplikovala. Iako je u… »
Mama je strašno, ne držimo se nikako Darko Lazić slomljen nakon smrti oca, otkrio i kada će biti održana sahrana

Mama je strašno, ne držimo se nikako Darko Lazić slomljen nakon smrti oca, otkrio i kada će biti održana sahrana

Večernje novosti 14.12.2020
DARKO Lazić neutešan je nakon gubitka oca Milana Lazića, koji je juče preminuo nakon komplikacija koje su usledile posle operacije smanjenja želuca. Kako pevač kaže, i njegova majka Branka u veoma je lošem stanju. - Kako se držimo - nikako. Mama… »
Otac Darka Lazića je umro nakon operacije želuca, a i ove poznate ličnosti su rizikovale zdravlje zbog kilograma

Otac Darka Lazića je umro nakon operacije želuca, a i ove poznate ličnosti su rizikovale zdravlje zbog kilograma

Blic 14.12.2020
Milan Lazić, otac Darka Lazića, juče je preminuo nakon što je danima u bolnici vodio borbu za život. Komplikacije su usledile nakon operacije smanjenja želuca, kojoj se pre nekoliko meseci podvrgao i Darko, a u prethodnom periodu na taj način su se… »
TUGA! Andreana Čekić NEUTEŠNA zbog SMRTI Darkovog oca!

TUGA! Andreana Čekić NEUTEŠNA zbog SMRTI Darkovog oca!

Svet & Skandal 14.12.2020
Otac pevača Darka Lazića, Milan Lazić, preminuo je nakon višednevne borbe za život do koje je došlo usled brojnih komplikacija koje su nastale nakon operacije smanjenja želuca. Naime, Darko, njegov brat Dragan i majka Branka su neutešni zbog… »
Darko očajan! Njegov prijatelj otkriva za kurir: Nagovorio oca da smanji želudac, ne sluteći da se kući neće vratiti živ!

Darko očajan! Njegov prijatelj otkriva za kurir: Nagovorio oca da smanji želudac, ne sluteći da se kući neće vratiti živ!

Kurir 14.12.2020
Otac Darka Lazića Milan Lazić preminuo je juče u bolnici „Sveti Sava“ nakon što mu se pogoršalo zdravstveno stanje posle operacije smanjenja želuca. On će biti sahranje sutra, 15. decembra u 13 časova na groblju u Brestaču. Popularni pevač i… »
Najveća tuga: Darko Lazić skrhan od bola podelio snimak - evo šta je nekada radio sa ocem (video)

Najveća tuga: Darko Lazić skrhan od bola podelio snimak - evo šta je nekada radio sa ocem (video)

Večernje novosti 14.12.2020
OTAC Darka Lazića, Milan Lazić, preminuo je juče nakon što se danima u bolnici borio za život. Pevač je slomljen zbog gubitka oca, a na Instagramu je podelio video srećnijih dana, kada je sa ocem svirao. Milan Lazić takođe je bio muzičar i… »
Suze same teku: Neutešan Darko Lazić podelio snimak sa pokojnim ocem, srce mu je slomljeno (video)

Suze same teku: Neutešan Darko Lazić podelio snimak sa pokojnim ocem, srce mu je slomljeno (video)

Blic 14.12.2020
Otac Darka Lazića, Milan Lazić, preminuo je juče nakon što se danima u bolnici borio za život. Pevač ne može da se pomiri sa gubitkom oca, a na svom Instagram profilu podelio je snimak koji kida dušu. Milan Lazić takođe se bavio muzikom i svirao… »
Snimak koji sada slama srce: Neutešni Darko Lazić objavio uspomenu sa pokojnim ocem (video)

Snimak koji sada slama srce: Neutešni Darko Lazić objavio uspomenu sa pokojnim ocem (video)

Mondo 14.12.2020
Pevač se teško nosi sa gubitkom oca. Pevač se teško nosi sa gubitkom oca. Pevač Darko Lazić juče je izgubio oca Milana, koji je preminuo zbog komplikacija nakon operacje smanjenja želuca. Darku, njegovom bratu i majci Branki veoma teško je pao… »

Vesti dana »