Povezane vesti

Terzić: Deki, pobedi Milan i bićeš trener Intera

Terzić: Deki, pobedi Milan i bićeš trener Intera

Nova 14.12.2020
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, nije razočaran što je klub iz Ljutice Bogdana za rivala u šesnaestini finala Lige Evrope dobio ekipu Milana. “U ovoj fazi takmičenja nije moguće dobiti slabog protivnika. Dueli Milana i Crvene… »
Njemu će biti najteže na marakani: Evo kako je igrač Milana najavio okršaj s crveno-belima: "Želim da dođem dok sam još…

Njemu će biti najteže na marakani: Evo kako je igrač Milana najavio okršaj s crveno-belima: "Želim da dođem dok sam još…

Sportal blic 14.12.2020
će u šesnaestini finala Lige Evrope igrati protiv , odlučeno je danas žrebom u Nionu. Među onima koji će konukrisati za sastav italijanskog tima u Srbiji i Italiji, biće i nekadašnji igrač Borca, Donjeg Srema i Empolija . Momka iz Foče je… »
Početak nove Milanove ere: Lideri s razlogom, moćni Ibra, Teo, Frank, Điđo...

Početak nove Milanove ere: Lideri s razlogom, moćni Ibra, Teo, Frank, Điđo...

Mozzart sport 14.12.2020
Rosoneri su jedini neporažen lider u ligama petice od početka sezone. Sudbina je ukrstila Crvenu zvezdu sa Milanom. Treći put u klupskoj istoriji. Prvi put su se Zvezda i Rosoneri sreli u „tromeču“ poznatom po čuvenoj magli koji je okončan… »
Zlatan o dekiju pisao i u knjizi: Molitva posle asistencije za najvažniji gol karijere Ibrahimovića!

Zlatan o dekiju pisao i u knjizi: Molitva posle asistencije za najvažniji gol karijere Ibrahimovića!

Mondo 14.12.2020
"S klupe i s terena su doleteli svi, prvi Patrik Vijera mislim, a onda Baloteli i sva ekipa, čak i bolničari i nosači..." "S klupe i s terena su doleteli svi, prvi Patrik Vijera mislim, a onda Baloteli i sva ekipa, čak i bolničari i nosači..."… »
Zvezdan Terzić: Jako smo želeli Dinamo, Dejanu sam rekao da ima šansu da se preporuči Interu

Zvezdan Terzić: Jako smo želeli Dinamo, Dejanu sam rekao da ima šansu da se preporuči Interu

Mozzart sport 14.12.2020
„Ovaj Milan je najjači u poslednjih 15 godina“, rekao je generalni direktor crveno-belih. Da nema pandemije virusa korona, dva meseca pre duela Crvene zvezde i Milana, osećao bi se miris spektakla. Trebovale bi se karte, razmišljalo o… »
Deki zna kako: Zbog gola Milanu čistili mu kopačke, davao ga iz kornera, s 30 metara, iz voleja, u rašlje... (video)

Deki zna kako: Zbog gola Milanu čistili mu kopačke, davao ga iz kornera, s 30 metara, iz voleja, u rašlje... (video)

Mozzart sport 14.12.2020
Nisu ga voleli Rosoneri. Crvena zvezda dominira u prvenstvu Srbije, Milan se mimo svih očekivanja šepuri sa čela Serije A, a to ipak nije ista dimenzija takmičenja i jasno je da će Rosoneri nositi ulogu izrazitih favorita protiv beogradskog kluba… »
Zlatan, nesuđeni igrač zvezde i top talenti Evrope: Milan na mondo skeneru, ima li Zvezda šansu?

Zlatan, nesuđeni igrač zvezde i top talenti Evrope: Milan na mondo skeneru, ima li Zvezda šansu?

Mondo 14.12.2020
Crveno-beli su saznali rivala za pru evropsku rundu. Crveno-beli su saznali rivala za pru evropsku rundu. Ako neko zna kako se igra protiv Milana... Biće to dvomeč prepun emocija za Dejana Stankovića, trenera crveno-belih koji je dobar deo igračke… »
Stanković zna kako se dobija Milan: Njegove "bombe" se i dalje pamte, dao im je 6 golova! (video)

Stanković zna kako se dobija Milan: Njegove "bombe" se i dalje pamte, dao im je 6 golova! (video)

Mondo 14.12.2020
Prisetite se kako je to nekada bilo... Prisetite se kako je to nekada bilo... Crvena zvezda je na žrebu 1/16 finala Lige Evrope dobila jednog od najtežih mogućih rivala. Igraće protiv italijanskog Milana za plasman u osminu finala (prvi meč u… »

Vesti dana »