Povezane vesti

Federer: Hvala bogu što sam imao Đokovića

Federer: Hvala bogu što sam imao Đokovića

Nova 14.12.2020
Veliko pitanje je da li bi tenis bio ovoliko popularan da od Mastersa u Monte Karlu 2006. godine nije napravljen prvi od ukupno 50 koraka ka kreiranju nećega što će ostati upamćeno kao jedno od najvećih rivaliteta u istoriji belog sporta, a čiji… »
Federeru je Srbin najveći protivnik, zaboravite Nadala: ''Hvala Bogu što postoji rivalstvo sa Novakom!''

Federeru je Srbin najveći protivnik, zaboravite Nadala: ''Hvala Bogu što postoji rivalstvo sa Novakom!''

Mondo 14.12.2020
Sjajne reči o srpskom teniseru, na ovo nismo navikli od njega. Sjajne reči o srpskom teniseru, na ovo nismo navikli od njega. Tačno 50 puta u karijeri su igrali Rodžer Federer i Novak Đoković. Znate rezultat? Vodi Novak, ne brinite. Srpski teniser… »
Hvala bogu što postoji Novak: Federer konačno otkrio sa Kim ima veće rivalstvo - Nadalom ili Đokovićem

Hvala bogu što postoji Novak: Federer konačno otkrio sa Kim ima veće rivalstvo - Nadalom ili Đokovićem

Sportal blic 14.12.2020
Rivalstvo i protkano je velikim duelima, o kojima će se pričati dugo i pošto dvojica asova završe s aktivnim igranjem. Srbin i Švajcarac su do sada ukupno 50 puta odmerili snage, što je drugo najveće rivalstvo u istoriji belog sporta, ispred su… »
Federer nikada nije ovako pričao o Đokoviću: Hvala Bogu što sam imao Novaka

Federer nikada nije ovako pričao o Đokoviću: Hvala Bogu što sam imao Novaka

Večernje novosti 14.12.2020
NOVAK Đoković i Rodžer Federer su u dosadašnjoj karijeri odigrali 50 mečeva, što je drugo najveće rivalstvo u istoriji tenisa, ispred su samo Novak i Nadal koji su odigrali 56 mečeva. Tim povodom, nakon završetka sezone, Novak i Rodžer su… »
Hvala Bogu što sam imao Đokovića: Ovakve reči Federera o Novaku dosad niste čuli!

Hvala Bogu što sam imao Đokovića: Ovakve reči Federera o Novaku dosad niste čuli!

Telegraf 14.12.2020
Švajcarac ističe da je važno što je imao rivala poput Novaka Đokovića, jer ga je to učinilo boljim igračem, a njihov sport popularnijim. Novak Đoković i Rodžer Federer su u dosadašnjoj karijeri odigrali 50 mečeva, što je drugo najveće… »

Vesti dana »