Повезане вести
Историјски шамар милу Ђукановићу! После 30 година успела да га изигра жена - ево како му је Весна Братић дошла главе!
Мондо 14.12.2020
Након тридесет година ћирилица се „јавнула” из Министарства просвете, науке и културе, након што ју је то исто министарство протерало из образовног система, из јавних и званичних коресподенција, а устоличило као званично писмо… »
Историјски шамар Милу Ђукановићу: После 30 година једна жена му је дошла главе!
Ало 14.12.2020
Након тридесет година ћирилица се "јавнула" из Министарства просвете, науке и културе, након што ју је то исто министарство протерало из образовног система, из јавних и званичних коресподенција, а устоличило као званично писмо… »
Весна Братић, прва „ћирилична” министарка у Црној Гори
Политика 14.12.2020
Ово писмо се појавило на фејсбук налогу црногорског Министарства просвете, науке, културе и спорта, Весне Братић. ПОДГОРИЦА – Након тридесет година ћирилица се „јавнула” из Министарства просвете, науке и културе, након што ју је… »
Вести дана »
Адриана Вилагош освојила бронзану медаљу на Европском првенству у Бирмингему
Наслови.аи пре 5 сатијош 28 повезаних
СРЦЕ Ваљево: Паљење аутомобила тужиоца Вујичића директан вид застрашивања
Н1 Инфо пре 6 сатијош 44 повезане
Андреј Барна освојио сребрну медаљу на Европском првенству у Паризу
Наслови.аи пре 5 сатијош 57 повезаних
Невреме јури ка Србији, а метеоролог већ најавио драматичан обрт! Стиже пад температуре, али једна ствар се ником неће допасти
Блиц пре 9 сатијош 36 повезаних




