Povezane vesti

Indy Aradinović iskreno: „Na mestu Darkovog oca MOGLA SAM da budem JA!”

Indy Aradinović iskreno: „Na mestu Darkovog oca MOGLA SAM da budem JA!”

Svet & Skandal 15.12.2020
Otac Darka Lazića, Milan Lazić, preminuo je nakon komplikacija nastalih posle operacije smanjena želuca, kojoj se pre nekoliko meseci podvrgao i sam pevač, ali i njegova koleginica Indi Aradinović koja je izrazila iskreno žaljenje zbog ovog… »
Sahranjen otac Darka Lazića: Uz pevača sve vreme bila verenica Marina, Milan ispraćen uz harmoniku, ovu pesmu i pucnjeve…

Sahranjen otac Darka Lazića: Uz pevača sve vreme bila verenica Marina, Milan ispraćen uz harmoniku, ovu pesmu i pucnjeve…

Kurir 15.12.2020
Darku Laziću umro je otac Milan Lazić usled komplikacija nakon operacije smanjena želuca, a danas, 15. decembra sahranjen je uz zvuke harmonike. Darko Lazić se potresnim rečima oprostio od oca: "Sviraj gore oče, sviraj na nebu moj Milane." "Darko i… »
Darko Lazić sav utučen: U dvorištu kuće prima saučešće, kuma Andreana došla sa verenikom, a suze i tugu krije iza…

Darko Lazić sav utučen: U dvorištu kuće prima saučešće, kuma Andreana došla sa verenikom, a suze i tugu krije iza…

Kurir 15.12.2020
Milan Lazić, otac folk pevača Darka Lazića, preminuo je 13. decembra u bolnici “Sveti Sava” zbog komplikacija koje su usledile nakon operacije smanjenja želuca. Pevačev otac biće sahranjen danas na groblju u Brestaču u 13 časova, a u domu… »
Pomirila ih bol i tuga zbog smrti darkovog oca: Ljuba Aličić došao na sahranu da bude uz pevača, zaboravili prošlost

Pomirila ih bol i tuga zbog smrti darkovog oca: Ljuba Aličić došao na sahranu da bude uz pevača, zaboravili prošlost

Kurir 15.12.2020
Darku Laziću umro je otac Milan Lazić usled komplikacija nakon operacije smanjena želuca, a danas, 15. decembra biće sahranjen. Pevač Ljuba Aličić pojavio se u Brestaču kako bi Darku i njegovoj porodici izjavio saučešće. Ljuba i Darko jedno… »
Darko Lazić jedva stoji na nogama: Pevač skrhan bolom pred sahranu oca, oči crvene od suza (video)

Darko Lazić jedva stoji na nogama: Pevač skrhan bolom pred sahranu oca, oči crvene od suza (video)

Blic 15.12.2020
Milan Lazić, otac Darka Lazića, biće sahranjen danas u 13 sati na groblju u Brestaču, a celo selo okupilo se kako bi ga ispratilo na večni počinak. Darko Lazić ispred porodične kuće pojavio se sa majkom Brankom, a okupljeni su prišli da mu… »
Ceo brestač došao na sahranu darkovom ocu: Aleksandra Prijović sva u crnom došla da bude uz kolegu tuga

Ceo brestač došao na sahranu darkovom ocu: Aleksandra Prijović sva u crnom došla da bude uz kolegu tuga

Kurir 15.12.2020
Milan Lazić, otac pevača Darka Lazića, biće danas sahranjen na groblju u Brestaču. Ovim tužnim povodom, rodbina i prijatelji okupili su se da upute poslednji pozdrav pokojniku i pruže podršku ožalošćenoj porodici. Tu je i kuma Darka Lazića… »
(Video) Muk ispred kuće Darka Lazića u Brestaču pre sahrane oca: U dvorištu šator, venci i krst

(Video) Muk ispred kuće Darka Lazića u Brestaču pre sahrane oca: U dvorištu šator, venci i krst

Blic 15.12.2020
Milan Lazić, otac Darka Lazića, koji je umro u nedelju nakon što mu se pogoršalo zdravstveno stanje posle operacije smanjenja želuca, biće sahranjen danas u 13 časova na groblju u Brestaču. Ispred Darkove kuće u Brestaču vlada muk i tišina. U… »
Darko Lazić ne može sebi da oprosti što mu je otac otišao na operaciju!

Darko Lazić ne može sebi da oprosti što mu je otac otišao na operaciju!

Svet plus 15.12.2020
Pevač je neutešan nakon očeve smrti! Darko Lazić ne može sebi da oprosti što mu je otac otišao na operaciju! Bez obzira na komplikacije, verovao je da će se njegov otac oporaviti. Pevač Darko Lazić ne može da dođe sebi nakon što mu je u… »
Pevač u veri tražio spas: Darko se u manastiru Tumane molio za tatu!

Pevač u veri tražio spas: Darko se u manastiru Tumane molio za tatu!

Kurir 15.12.2020
Darko Lazić se na sve načine borio kako bi spasao svog oca Milana Lazića, koji je, nažalost, preminuo prošle nedelje. On će danas biti sahranjen u 13 sati na groblju u Brestaču, gde porodica Lazić živi. Pevač je gajio nadu da će se njegov otac… »
Tragedija pomirila Anu Sević i Darka Lazića: Spustili loptu! Pozvala ga je, ovo su svi detalji

Tragedija pomirila Anu Sević i Darka Lazića: Spustili loptu! Pozvala ga je, ovo su svi detalji

Blic 14.12.2020
Bivše supružnike Anu Sević i Darka Lazića je navodno pomirila strašna tragedija, koja je zadesila pevača. Folker je u nedelju ostao bez oca Milana, koji je preminuo u šok-sobi bolnice u Beogradu, posle operacije smanjenja želuca. Sevićeva je… »
Na mestu darkovog oca sam mogla biti ja: Indi progovorila o tragediji porodice Lazić

Na mestu darkovog oca sam mogla biti ja: Indi progovorila o tragediji porodice Lazić

Večernje novosti 14.12.2020
PEVAČICA Indi Aradinović je prošla kroz pakao nakon operacije smanjena želuca. Ona je ostala bez jednog organa, a kako i sama kaže, imala je sreću da preživi. Darkov otac je posle operacije nažalost preminuo. Milan Lazić, otac folk pevača Darka… »

Vesti dana »