Povezane vesti

Episkop SPC: “Vučićevo raspeće je naše vaskrsenje”

Episkop SPC: “Vučićevo raspeće je naše vaskrsenje”

Nova 15.12.2020
Episkop bihaćko-petrovački Sergije izjavio je da zna da nam je dobro krenulo dok god raspinju predsednika Aleksandra Vučića, a da će znati da "nije kako treba i da nestajemo" kada ućute, objavljeno je na sajtu Eparhije bihaćko-petrovačke… »
Još jedan sveštenik se dodvorava Vučiću

Još jedan sveštenik se dodvorava Vučiću

Nova 15.12.2020
Episkop bihaćko-petrovački Sergije obratio se javnosti preko sajta svoje eparhije, a poruka odiše umilnim tonom prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. “Da živim u Beogradu ili negdje u unutrašnjosti Srbije, možda bih o predsjedniku Vučiću… »
Episkop Sergije: Dok god raspinju Vučića, znam da nam je dobro krenulo

Episkop Sergije: Dok god raspinju Vučića, znam da nam je dobro krenulo

Večernje novosti 15.12.2020
EPISKOP bihaćko-petrovački Sergije objasnio je koju poruku možemo izvući iz svakodnevnih napada na predsednika Srbije Aleksandra Vučića. - Da živim u Beogradu ili negdje u unutrašnjosti Srbije, možda bih o predsjedniku Vučiću razmišljao na… »
Vladika Sergije: Dok god raspinju Vučića, znam da nam je dobro. Kad ućute, znaću da ne valja! Vučićevo raspeće je naše…

Vladika Sergije: Dok god raspinju Vučića, znam da nam je dobro. Kad ućute, znaću da ne valja! Vučićevo raspeće je naše…

Kurir 15.12.2020
Dok god raspinju Aleksandra Vučića, znam da nam je dobro krenulo, da nam ide, da smo tu gde jesmo. Kad ućute, znaću da nije kako treba, da nestajemo i da nas neće bitoi. Vučićevo raspeće je naše vaskrsenje - napisao je vladika… »

Vesti dana »