Povezane vesti

Umrlo 53, novozaraženih 5.884, državni vrh nada se vakcini do kraja godine

Umrlo 53, novozaraženih 5.884, državni vrh nada se vakcini do kraja godine

Glas Amerike 15.12.2020
U Srbiji su u poslednja 24 sata, do utorka u 15 sati, od posledica koronavirusa preminule 53 osobe, potvrđena su 5.884 slučaja, a testirano je 18.989 ljudi, objavljeno je danas na zvaničnom sajtu covid19.rs. U bolnicama se od korona virusa leči 9.320… »
Brnabić: Srbija će među prvima imati vakcinu protiv korone

Brnabić: Srbija će među prvima imati vakcinu protiv korone

IndeksOnline 15.12.2020
BEOGRAD – Premijerka Srbije Ana Brnabić ponovila je danas da će Srbija biti jedna od prvih zemalja koje će imati vakcinu protiv korona virusa i dodala da se očekuje da će to biti do kraja ove godine. Gostujući na Pinku, Brnabić je rekla se… »
Brnabić: Opada broj zaraženih korona virusom

Brnabić: Opada broj zaraženih korona virusom

RTK 15.12.2020
U Srbiji broj zaraženih virusom korona polako opada, ali i dalje raste broj pacijenata koji su za bolničko lečenje i na respiratoru, kaže premijerka Ana Brnabić. Ona je za TV Pink navela da je Srbija po broju hospitalizovanih pacijenata prva u… »
Brnabić: Poslednji epidemiološki podaci daju razlog za optimizam, protivim se zabrani kretanja

Brnabić: Poslednji epidemiološki podaci daju razlog za optimizam, protivim se zabrani kretanja

Glas Zaječara 15.12.2020
Premijerka Ana Brnabić ocenila je danas da poslednji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji „daju razlog za optimizam“. Gostujući na televiziji Pink, ona je kazala da je epidemiološka situacija „i dalje izuzetno kompleksna“ ali i da kriva… »
Premijerka Srbije za sada protiv mere zabrane kretanja

Premijerka Srbije za sada protiv mere zabrane kretanja

Slobodna Evropa 15.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić ocenila je u utorak da poslednji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji daju, kako je rekla, “razlog za optimizam". Ipak, dodala je i da je situacija "i dalje izuzetno kompleksna" a da kriva počinje da pada. Pratite… »
Brnabić: Srbija će među prvima imati vakcinu protiv korone, očekujem da će to biti do kraja ove godine

Brnabić: Srbija će među prvima imati vakcinu protiv korone, očekujem da će to biti do kraja ove godine

Blic 15.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić ponovila je danas da će Srbija biti jedna od prvih zemalja koje će imati vakcinu protiv korona virusa i dodala da se očekuje da će to biti do kraja ove godine. Gostujući na Pinku, Brnabić je rekla se pregovori vode sa… »
Brnabić: Protivim se zabrani kretanja, vakcina možda do kraja godine

Brnabić: Protivim se zabrani kretanja, vakcina možda do kraja godine

Danas 15.12.2020
Premijerka Ana Brnabić ocenila je danas da poslednji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji „daju razlog za optimizam“. Gostujući na televiziji Pink, ona je kazala da je epidemiološka situacija „i dalje izuzetno kompleksna“ ali i da kriva… »
Velika molba Brnabić za Nikoljdan: Ne možemo ulaziti u kuće i brojati vas, to Ustav ne dozvoljava

Velika molba Brnabić za Nikoljdan: Ne možemo ulaziti u kuće i brojati vas, to Ustav ne dozvoljava

iKragujevac 15.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić zamolila je jutros sve ljude koji proslavljaju Nikoljdan 19. decembra da to obave u krugu svoje porodice jer je to jedini način da se zaštitimo. - Rezultati poslednjih dana daju razlog za optimizam. I dalje je to izuzetno… »
Brnabić: Laknulo mi je kada sam videla da kriva pada

Brnabić: Laknulo mi je kada sam videla da kriva pada

Kurir 15.12.2020
U Srbiji broj zaraženih virusom korona polako opada, ali i dalje raste broj pacijenata koji su za bolničko lečenje i na respiratoru, kaže premijerka Ana Brnabić. On je za TV Pink navela da je Srbija po broju hospitalizovanih pacijenata prva u Evropi… »
Velika molba Brnabić za Nikoljdan: Ne možemo ulaziti u kuće i brojati vas!

Velika molba Brnabić za Nikoljdan: Ne možemo ulaziti u kuće i brojati vas!

Večernje novosti 15.12.2020
PREMIJERKA Srbije Ana Brnabić zamolila je jutros sve ljude koji proslavljaju Nikoljdan 19. decembra da to obave u krugu svoje porodice jer je to jedini način da se zaštitimo. - Rezultati poslednjih dana daju razlog za optimizam. I dalje je to izuzetno… »
Brnabić protiv policijskog časa

Brnabić protiv policijskog časa

Nova 15.12.2020
Premijerka Ana Brnabić ocenila je danas da poslednji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji "daju razlog za optimizam". Gostujući na televiziji Pink, ona je kazala da je epidemiološka situacija "i dalje izuzetno kompleksna" ali i da kriva počinje… »
Brnabić: Protiv sam zabrane kretanja, Svetog Nikolu proslavite u krugu porodice

Brnabić: Protiv sam zabrane kretanja, Svetog Nikolu proslavite u krugu porodice

N1 Info 15.12.2020
Premijerka Ana Brnabić ocenila je da poslednji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji "daju razlog za optimizam". Gostujući na televiziji Pink, ona je kazala da je epidemiološka situacija" i dalje izuzetno kompleksna" ali i da kriva počinje da… »
"Nismo čekali da budemo ostavljeni na milost i nemilost": Premijerka Srbije otkrila kada nam stiže vakcina

"Nismo čekali da budemo ostavljeni na milost i nemilost": Premijerka Srbije otkrila kada nam stiže vakcina

Srbija danas 15.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić je istakala da Srbija razgovara sa svim proizvođačima. Nismo čekali da budemo ostavljeni na milost i nemilost bilo kome, pa ni partnerima iz EU, za koje znam da će nam pomoći ne samo nama, nego čitavom zapadnom… »

Vesti dana »