Povezane vesti

Hteo si lepšu, zgodniju i pametniju od Teodore: Mama Džehva sasula sve Anđelu u lice!

Hteo si lepšu, zgodniju i pametniju od Teodore: Mama Džehva sasula sve Anđelu u lice!

Mondo 15.12.2020
Prokomentarisala njegovu vezu sa Sanjom. Prokomentarisala njegovu vezu sa Sanjom. Učesnik Zadrue Anđelo Ranković nedavno je ozvaničio vezu sa cimerkom Sanjom Stanković, a majka njegove bivše devojke Teodore Džehverović, Gordana došla je na imanje… »
Ali niko nije očekivao ove reči mame Džehve upućene Anđelu i Sanji, zadrugari ostali bez teksta (video)

Ali niko nije očekivao ove reči mame Džehve upućene Anđelu i Sanji, zadrugari ostali bez teksta (video)

Alo 15.12.2020
Oduševila je sve prisutne svojom objektivnošću. Gordana Džehverović je ušla u Belu kuću i počela da razgovara sa . Anđela je zanimalo kako mu je bivša tašta. - Ja sam super, videla sam da si ti našao devojku, pa sam srećna - rekla je Džehva… »
Anđelo, našao si lepšu, pametniju i zgodniju od Teodore: Starija Džehva dala svoj hit komentar na vezu zamalo bivšeg zeta…

Anđelo, našao si lepšu, pametniju i zgodniju od Teodore: Starija Džehva dala svoj hit komentar na vezu zamalo bivšeg zeta…

Kurir 15.12.2020
Kada je ušla u Belu kuću, Gordana Džehverović donela je poklon Jovani Tomić Matoroj. Matora nije krila oduševljenje jer je dobila trenerku od Teodore Džehverović i nje. Nakon toga Goca se javila Anđelu Rankoviću, bivšem zetu, i pozdravila ga… »

Vesti dana »