Povezane vesti

Maja urnisala Janjuša: Imaš žensko dete, sve će da ti se vrati! Zerina i Miljana stale na njenu stranu, bivši košarkaš…

Maja urnisala Janjuša: Imaš žensko dete, sve će da ti se vrati! Zerina i Miljana stale na njenu stranu, bivši košarkaš…

Kurir 15.12.2020
Maja Marinković se žestoko posvađala sa Markom Janjuševićem Janjušem, jer je on posvetio i pevao pesmu bivšoj ženi Eni. - Nije mi dobro - dobacila je Maja, pa nastavila da urniše Janjuša. - Klošaru jedan, imaš žensko dete, sve će ovo da ti… »
Klošaru, imaš žensko dete kod kuće! Maja histerisala na Janjuša zbog bivše žene, plakala i grebala ga! (video)

Klošaru, imaš žensko dete kod kuće! Maja histerisala na Janjuša zbog bivše žene, plakala i grebala ga! (video)

Mondo 15.12.2020
Ponovo su ušli u žestoki sukob. Ponovo su ušli u žestoki sukob. Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš ponovo su ušli u sukob zbog Majine ljubomore, jer je Janjuš pevao i posvetio pesmu bivšoj ženi Eni. Maja je prvo uštinula Janjuša… »
Janjuš ne može da preboli bivšu ženu?! Pokazao da mu i dalje znači, Maja zapenila: Zašto me više ponižavaš? Video

Janjuš ne može da preboli bivšu ženu?! Pokazao da mu i dalje znači, Maja zapenila: Zašto me više ponižavaš? Video

Kurir 15.12.2020
Dok je trajala zanimljiva igra Velikog šefa, nastao je iznenadni haos između Maje Marinković i Janjuša, zbog toga što je on navodno pevao pesme bivšoj ženi. Oni su ih pokoškali, a voditelj Dragan Marinković Maca im je poručio da se razdvoje. -… »

Vesti dana »