Povezane vesti

Džejovi poslednji dani: "Kao da se od svega opraštao, nije imao onu prepoznatljivu energiju"

Džejovi poslednji dani: "Kao da se od svega opraštao, nije imao onu prepoznatljivu energiju"

Mondo 15.12.2020
Prijateljica i saradnica pokojnog pevača opisala je kako se ponašao nekoliko dana pre smrti. Prijateljica i saradnica pokojnog pevača opisala je kako se ponašao nekoliko dana pre smrti. Saradnica i prijateljica pokojnog Džeja Ramadanovskog, Andrijana… »
TUGA! Džej sanjao svoju SMRT! Predosetio TRAGEDIJU tri dana ranije!

TUGA! Džej sanjao svoju SMRT! Predosetio TRAGEDIJU tri dana ranije!

Svet & Skandal 15.12.2020
Daleko negde sam, na put bez povratka, vaš sin se sada sprema… Otpevao je Džej u pesmi „Nedelja” kao da je naslutio da će preminuti baš u nedelju, 6. decembra, u 56. godini života. Velika tuga zavladala je na javnoj sceni istog trenutka kada je… »
Zatekla sam ga na krevetu, kao da je krenuo da ustane: Menadžerka Andrijana opisala trenutak kada je pronašla mrtvog Džeja…

Zatekla sam ga na krevetu, kao da je krenuo da ustane: Menadžerka Andrijana opisala trenutak kada je pronašla mrtvog Džeja…

Kurir 15.12.2020
Dugogodišnja saradnica i prijateljica pokojnog Džeja Ramadanovskog Andrijana Tomanić, koja je s njim živela, otkrila je kako su izgledali poslednji dani legendarnog pevača. Ona je opisala i trenutak kada ga je ugledala nakon smrti, kada se vratila iz… »

Vesti dana »