Povezane vesti

Skandal: Topalko o susretu sa opasnim momkom, najavljuje obračun zbog Helene: "Ja ću sve završiti, već sam bio u…

Skandal: Topalko o susretu sa opasnim momkom, najavljuje obračun zbog Helene: "Ja ću sve završiti, već sam bio u…

Blic 16.12.2020
Helena Topalović, ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, poslednjih meseci često se pominje u javnosti, kako zbog svog načina života i provokativnih fotografija, tako i zbog veze sa novim izabranikom Dušanom Aleksićem, mužem voditeljke Jelene… »
TOPALKO dobio punudu sa „one strane ZAKONA”

TOPALKO dobio punudu sa „one strane ZAKONA”

Svet & Skandal 16.12.2020
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, Helena, već neko vreme je u žiži interesovanja, razlog tome su provokativne fotke, njen način života kao i njen novi izabranik Dušan Aleksić. Često se uz Helenu Topalović dodaje i etiketa „starleta”… »
Topalku smeta kad mu pljuju ćerku i nazivaju je starletom: Prišao mu je opasan momak i rekao da će mu Sve završiti! Šok

Topalku smeta kad mu pljuju ćerku i nazivaju je starletom: Prišao mu je opasan momak i rekao da će mu Sve završiti! Šok

Kurir 16.12.2020
Milan Topalović Topalko otkrio je kako reaguje na provokativne fotografije svoje ćerke Helene, pa i da mu smeta to što je nazivaju starletom i "pljuju". Milan se javno obratio određenim tabloidima da bi im bolje bilo da "zaobiđu" Helenu, jer će u… »

Vesti dana »