Povezane vesti
Brže izgrađena pruga kroz Tibet, nego ovde tunel i vijadukt
Nova 16.12.2020
Predsednik resornog odbora za privredu i finanisije Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić izjavio je danas da ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović nema čime da se pohvali kada je u pitanju izgradnja putne infrastrukture. Nikezić je… »
SSP: Cela pruga kroz Tibet izgrađena brže nego vijadukt i tunel na pruzi BG-NS
N1 Info 16.12.2020
Predsednik Resornog odbora za privredu i finanisije Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić izjavio je da ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović nema čime da se pohvali kada je u pitanju izgradnja putne infrastrukture. Nikezić je naveo… »
Nikezić (SSP): Cela pruga kroz Tibet izgrađena brže nego tunel i vijadukt na pruzi Beograd-Novi Sad
Beta 16.12.2020
Predsednik Resornog odbora za privredu i finanisije Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić izjavio je danas da ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović nema čime da se pohvali kada je u pitanju izgradnja putne infrastrukture. Nikezić je… »
Vesti dana »
Zbog osnivanja Fakulteta srpskih studija Filozofski preduzima pravne korake
Jug press pre 2 satajoš 34 povezane
Aleksić (NPS): Opozicija ne želi da dođe na vlast revolucijom, nego putem poštenih i fer izbora
Beta pre 21 minutajoš 24 povezane






