Povezane vesti

Đukanović: Protiv sam zatvaranja, jedina mera treba da bude da radi sve, a pooštriti kontrolu koja se tiče maski i…

Đukanović: Protiv sam zatvaranja, jedina mera treba da bude da radi sve, a pooštriti kontrolu koja se tiče maski i…

Kurir 16.12.2020
BEOGRAD - Poslanik SNS Vladimir Đukanović izjavio je danas da je protiv zatvaranja zemlje zbog korona virusa, jer Srbija,kako kaže, više ne može da dozvoli da se urušava ekonomija. "Mi ne možemo više da zatvaramo zemlju. Ne znam da li znate, ali… »
Kon o eventualnim novim merama: Najtačniji odgovor - videćemo

Kon o eventualnim novim merama: Najtačniji odgovor - videćemo

N1 Info 16.12.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da će Agencija za lekove i medicinska sredstva Srbije prekontrolisati dokumentacije svih vakcina protiv koronavirusa koje stignu u zemlju i da će eventualno za svaku seriju koja dolazi uraditi dodatna ispitivanja… »
Dr kon o popuštanju mera: To su želje i dobre namere, ali je to sada nerealno

Dr kon o popuštanju mera: To su želje i dobre namere, ali je to sada nerealno

Kurir 16.12.2020
"Mislim da su to želje, dobre namere i sve mislim najbolje o tome, ali to je nerealno. Nije lako komunicirati, nikome od nas, svako oseća težinu svake izgovorene reči. U ovoj situaciji je važno da se relaksiraju intenzivne nege u bolnicama, treba da… »
"Dobre želje i namere, ali nema šansi": Kon o popuštanju mera, kaže i da je pik iza nas, ali nam jedna kulminacija tek…

"Dobre želje i namere, ali nema šansi": Kon o popuštanju mera, kaže i da je pik iza nas, ali nam jedna kulminacija tek…

Blic 16.12.2020
"Mislim da su to dobre želje i namere, ali mislim da nema šanse. Nije lako ovo komunicirati i svako oseća težinu svake izgovorene reči. Treba da se spusti ta kriva dovoljno da bismo govorili o popuštanju mera", ovako je eventualno popušanje mera… »
Sve kovid vakcine koje stignu u Srbiju kontrolisaće Agencija za lekove

Sve kovid vakcine koje stignu u Srbiju kontrolisaće Agencija za lekove

Danas 16.12.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da će Agencija za lekove i medicinska sredstva Srbije prekontrolisati dokumentacije svih vakcina protiv korona virusa koje stignu u zemlju i da će eventualno za svaku seriju koja dolazi uraditi dodatna… »

Vesti dana »