Povezane vesti

Piksi progovorio o klupi Srbije: Odveo bih nas u Katar

Piksi progovorio o klupi Srbije: Odveo bih nas u Katar

Nova 16.12.2020
Dragan Stojković Piksi oglasio se povodom spekulacija da bi mogao da preuzme fudbalsku reprezentaciju Srbije od Ljubiše Tumbakovića. Gostovao je u jutarnjem programu televizije K1 gde je pričao o svom eventualnom angažmanu u FSS. Čuveni fudbaler i… »
Piksi: Odveo bih Srbiju na Mundijal u Katar

Piksi: Odveo bih Srbiju na Mundijal u Katar

Sportski žurnal 16.12.2020
Piksi je rekao i da o selektorskoj fuknciji nije pričao sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, jer koliko on zna, politika se ne meša u fudbal. Legendarni fudbaler Dragan Stojković Piksi izjavio je da je tu da pomogne srpskom fudbalu i da zna da bi kao… »
Piksi se oglasio - "odveo bih Srbiju na mundijal": Dragan Stojković ima uslov za mesto selektora!

Piksi se oglasio - "odveo bih Srbiju na mundijal": Dragan Stojković ima uslov za mesto selektora!

Mondo 16.12.2020
Sve više se podgrevaju priče da je Dragan Stojković naredni selektor Srbije. "Neko ko me želi mora da me želi kompletno", rekao je Piksi. Sve više se podgrevaju priče da je Dragan Stojković naredni selektor Srbije. "Neko ko me želi mora da me… »
Piksi u ''Uranku'' otkrio ekskluzivne vesti! Da li smo upravo saznali ko će biti selektor Srbije? Treba li uopšte…

Piksi u ''Uranku'' otkrio ekskluzivne vesti! Da li smo upravo saznali ko će biti selektor Srbije? Treba li uopšte…

Sportske.net 16.12.2020
Njegov stav je jasan. Sve je rekao... Dugo se naš proslavljeni fudbaler i doskorašnji trener kineskog Gvangžua R&F Dragan Stojković Piksi nije pojavljivao u domaćim medijima, sve do juče, kada smo ga videli na polaganju kamena temeljca za novu… »

Vesti dana »