Povezane vesti

Maljković: Iz kancelarije Vučića nisam još izašao razočaran

Maljković: Iz kancelarije Vučića nisam još izašao razočaran

Nova 16.12.2020
Božidar Maljković će i naredne četiri godine obavljati funkciju predsednika Olimpijskog komiteta Srbije pošto je izglasan aklamacijom kao jedini kandidat. Maljkovićevu kandidaturu podržala su 34 nacionalna saveza. “Kada sam preuzeo funkciju… »
Maljković još četiri godine na čelu OKS

Maljković još četiri godine na čelu OKS

N1 Info 16.12.2020
Božidar Maljković će i naredne četiri godine obavljati funkciju predsednika Olimpijskog komiteta Srbije, pošto je u utorak na izbornoj Skupštini izglasan aklamacijom kao jedini kandidat. Maljkovićeva kandidatura dobila je podršku čak 34… »
Božidar Maljković otkriva: Nudli su mi da budem selektor i trener sjajnih klubova, ali ovo je kruna karijere!

Božidar Maljković otkriva: Nudli su mi da budem selektor i trener sjajnih klubova, ali ovo je kruna karijere!

Mondo 16.12.2020
Božidar Maljković će i dalje biti na čelu Olimpijskog komiteta. Božidar Maljković će i dalje biti na čelu Olimpijskog komiteta. Božidar Maljković će i naredne četiri godine obavljati funkciju predsednika Olimpijskog komiteta Srbije, a nakon… »
Intervju sa božom maljkovićem: Mogao sam da budem selektor i radim u velikim klubovima, ali ovo je najveća čast

Intervju sa božom maljkovićem: Mogao sam da budem selektor i radim u velikim klubovima, ali ovo je najveća čast

Večernje novosti 16.12.2020
BOŽIDAR Maljković će i naredne četiri godine obavljati funkciju predsednika Olimpijskog komiteta Srbije, pošto je na Izbornoj skupštini izglasan aklamacijom kao jedini kandidat. Maljkovićevu kandidaturu podržalo je čak 34 nacionalnih granskih… »
Božidar Maljković i naredne četiri godine na čelu OKS

Božidar Maljković i naredne četiri godine na čelu OKS

Danas 16.12.2020
Olimpijski komitet Srbije (OKS) će kao predsednik i naredne četiri godine voditi Božidar Maljković, odlučeno je danas na Izbornoj skupštini. „Na početku prvog mandata rekao sam da izbor za predsednika OKS za mene predstavlja veliku čast i krunu… »
Novi mandat božidaru maljkoviću u OKS: "Olimpijske igre u Tokiju su prioritet"

Novi mandat božidaru maljkoviću u OKS: "Olimpijske igre u Tokiju su prioritet"

Mondo 16.12.2020
"Kao i do sada, želim da budemo na usluzi svim sportistima i njihovim savezima, da im pomažemo i budemo servis koji omogućava da postižu što bolje rezultate", poručio je Maljković. "Kao i do sada, želim da budemo na usluzi svim sportistima i… »
Maljkoviću novi mandat u OKS, Danilović u Izvršnom odboru

Maljkoviću novi mandat u OKS, Danilović u Izvršnom odboru

Nova 16.12.2020
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Božidar Maljković će i naredne četiri godine obavljati tu funkciju, pošto je reizabran aklamacijom na Izbornoj skupštini kao jedini kandidat. Maljković je dobio podršku 34 nacionalna granska saveza… »

Vesti dana »