Povezane vesti

Emotivne reči pesnika: Prva reakcija Bećkovića nakon što je Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska u CG

Emotivne reči pesnika: Prva reakcija Bećkovića nakon što je Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska u CG

Srbija danas 16.12.2020
Oglasio se Matija Bećković. Mislio sam da ću u Crnu Goru moći da uđem kada umrem, ispade da ću moći i živ, prva je reakcija pesnika Matije Bećkovića na vest da je crnogorski premijer Zdravko Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska za… »
Krivokapić ukida zabranu ulaska za Georgieva i Bećkovića

Krivokapić ukida zabranu ulaska za Georgieva i Bećkovića

Nova 16.12.2020
“Vlada Crne Gore uskoro će ukinuti zabranu ulaska pojedinim građanima Srbije u Crnu Goru, koju je donela vlast Mila Đukanovića”, rečeno je za Nova.rs iz izvora bliskih premijeru Zdravku Krivokapiću. Podsetimo, na spisku onih kojima je zabranjen… »
Oglasio se matija bećković: Čudim se da će odobriti Georgievu ulazak u Crnu goru, ja čekam turističku sezonu

Oglasio se matija bećković: Čudim se da će odobriti Georgievu ulazak u Crnu goru, ja čekam turističku sezonu

Mondo 16.12.2020
Premijer Zdravko Krivokapić kazao je da "apsolutno razmišlja" o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru licima poput Matije Bećkovića i Vlada Georgieva. Premijer Zdravko Krivokapić kazao je da "apsolutno razmišlja" o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru… »
Otkrivamo: Pada još jedna Milova odluka protiv Srba, Krivokapić ukida zabranu

Otkrivamo: Pada još jedna Milova odluka protiv Srba, Krivokapić ukida zabranu

Blic 16.12.2020
Premijer Zdravko Krivokapić zatražio je kompletan spisak lica kojima je u vreme vladavine DPS Mila Đukanovića zabranjen ulaz u Crnu Goru, saznaje "Blic". Izvor "Blica" iz Vlade Crne Gore kaže da to znači da će Krivokapić i njegov kabinet, ukinuti… »

Vesti dana »