Povezane vesti

Emotivne reči pesnika: Prva reakcija Bećkovića nakon što je Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska u CG

Emotivne reči pesnika: Prva reakcija Bećkovića nakon što je Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska u CG

Pravda 16.12.2020
Mislio sam da ću u Crnu Goru moći da uđem kada umrem, ispade da ću moći i živ, prva je reakcija pesnika Matije Bećkovića na vest da je crnogorski premijer Zdravko Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska za pojedine ličnosti, koju je donela… »
Krivokapić o proteranom ambasadoru: Mora i Božović da vodi računa o svom iskazu

Krivokapić o proteranom ambasadoru: Mora i Božović da vodi računa o svom iskazu

N1 Info 16.12.2020
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kazao je da svako ima pravo na mišljenje ali i da ukoliko je neko ambasador onda mora da vodi računa o svom iskazu. "Ako taj iskaz vređa nezavisnost i suverenitet neke zemlje, naravno da ćete preduzeti… »
„Izgleda da u Crnu Goru mogu i živ!” Prva reakcija Matije Bećkovića na najave iz Podgorice

„Izgleda da u Crnu Goru mogu i živ!” Prva reakcija Matije Bećkovića na najave iz Podgorice

Večernje novosti 16.12.2020
MISLIO sam da ću u Crnu Goru moći da uđem kada umrem, ispade da ću moći i živ, prva je reakcija pesnika Matije Bećkovića na vest da je crnogorski premijer Zdravko Krivokapić najavio ukidanje zabrane ulaska za pojedine ličnosti, koju je donela… »
Krivokapić ukida zabranu ulaska Bećkoviću i Georgijevu

Krivokapić ukida zabranu ulaska Bećkoviću i Georgijevu

Politika 16.12.2020
Crnogorski premijer napominje i da „nije čuo da nečije mišljenje može da ugrozi bezbednost" države. Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić najavio je razmatranje odluke o ukidanju zabrane ulaska u zemlju pojedinim ličnostima iz Srbije, poput Vlade… »
Krivokapić: Razmišljamo o ukidanju zabrane za Georgieva i Bećkovića

Krivokapić: Razmišljamo o ukidanju zabrane za Georgieva i Bećkovića

N1 Info 16.12.2020
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić rekao je da "razmišlja" o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru osobama poput Matije Bećkovića i Vlade Georgieva, objavila je na svom portalu RTCG. "Pravo slobode kretanja je nešto što je čoveku dato od njegovog… »
Krivokapić: Razmatranje ukidanje zabrane za Bećkovića i Georgijeva

Krivokapić: Razmatranje ukidanje zabrane za Bećkovića i Georgijeva

RTV 16.12.2020
PODGORICA - Premijer Crne Gore, Zdravko Krivokapić, najavio je danas za Tanjug razmatranje odluke o ukidanju zabrane ulaska u zemlju pojedinim ličnostima iz Srbije, poput Vlade Georgijeva i Matije Bećkovića, uz ocenu da "ničije mišljenje ne može da… »
Nema više rampe za matiju Bećkovića?! Krivokapić razmatra ukidanje zabrane ulaska javnim ličnostima koju je uveo bivši…

Nema više rampe za matiju Bećkovića?! Krivokapić razmatra ukidanje zabrane ulaska javnim ličnostima koju je uveo bivši…

Kurir 16.12.2020
Akademik Matija Bećković mogao bi uskoro ponovo da poseti Crnu Goru, iz koje je poreklom, nakon najave premijera Zdravka Krivokapića da razmatra ukidanje zabrane ulaska koju je uvela prethodna vlast. Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je za… »
Georgiev i bećković će ponovo moći u Crnu Goru? "Da nečije mišljenje može da ugrozi bezbednost - to još nisam čuo!"

Georgiev i bećković će ponovo moći u Crnu Goru? "Da nečije mišljenje može da ugrozi bezbednost - to još nisam čuo!"

Mondo 16.12.2020
Premijer Zdravko Krivokapić kazao je da "apsolutno razmišlja" o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru licima poput Matije Bećkovića i Vlada Georgieva. Premijer Zdravko Krivokapić kazao je da "apsolutno razmišlja" o ukidanju zabrane ulaska u Crnu Goru… »
Krivokapić otkriva kome će biti ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

Krivokapić otkriva kome će biti ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru

RTS 16.12.2020
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić najavio je razmatranje odluke o ukidanju zabrane ulaska u zemlju pojedinim ličnostima iz Srbije, poput Vlade Georgijeva i Matije Bećkovića, uz ocenu da "ničije mišljenje ne može da ugrozi bezbednost Crne Gore"… »
Bećković: A mislio sam da ću u Crnu Goru kad umrem

Bećković: A mislio sam da ću u Crnu Goru kad umrem

Nova 16.12.2020
Mislio sam da ću tamo otići kad umrem, a sad ispada da imam razloga i da živim, kaže za Nova.rs akademik Matija Bećković na najave da bi mogla da mu bude ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru. Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić je prema do sada… »

Vesti dana »