Povezane vesti
Novinar Musliu predlaže Radu Trajković za predsednika Kosova
Nova 16.12.2020
Bivši dopisnik RTK iz Beograda, Fahri Musliu predložio je Radu Trajković za predsednika Kosova. On je na Fejsbuku napisao da je Trajković kompromisno rešenje i da bi njen izbor imao efekta i odjeka van Kosova. “Budući da je izbor predsednika / šefa… »
Rada Trajković buduća predsednica lažne države Kosovo? Fahri Musliju je lično predložio
Pravda 16.12.2020
Bivši novinar RTK Fahri Musljiu poručio je da bi funkciju predsednika Kosova bilo najbolje poveriti srpskoj političarki Radi Trajković. Musljiu je na Fejsbuku napisao da bi to bilo kompromisno rešenje u nedostatku konsenzusa političkih partija oko tog… »
Vesti dana »

BLOG Tuča, dimna bomba i biber sprej: Opozicija je danas u Zaječaru branila Skupštinu od privatog obezbeđenja i vlasti koja gazi sve zakone
Nova pre 17 minutajoš 26 povezanih

"Dronovi preleću, odjekuju eksplozije": Napadnuta humanitarna flotila kod Krita, pogođeno 10 brodova: Na jednom od plovila i greta tunberg (foto, video)
Blic pre 17 minutajoš 6 povezanih

Uživajte još malo u suncu, danas stiže naoblačenje – RHMZ objavio kad kreću pljuskovi, a od sutra na snazi i meteoalarm
Nova pre 5 satijoš 26 povezanih