Povezane vesti

Putin: Ruski hakeri se nisu mešali u američke izbore 2016.

Putin: Ruski hakeri se nisu mešali u američke izbore 2016.

Politika 17.12.2020
MOSKVA – Ruski hakeri se nisu mešali u unutrašnja pitanja SAD niti su pomogli da Donald Tramp bude izabran na funkciju predsednika na prethodnim izborima, rekao je ruski predsednik Vladmir Putin na godišnjoj konferenciji za novinare. „Zašto ruski… »
"Ništa niste uradili": Nemački šef diplomatije: Rusija diže dimnu zavesu u slučaju Navaljni

"Ništa niste uradili": Nemački šef diplomatije: Rusija diže dimnu zavesu u slučaju Navaljni

Blic 17.12.2020
Nemački ministar spoljnih poslova Hajko Mas optužio je danas Rusiju da "podiže dimnu zavesu" povodom navodnog trovanja Alekseja Navaljnog, kritičara Kremlja, On je dodao da zvanična Moskva nije uradila ništa da pomogne da se razreši ovaj slučaj i… »
Tokom godišnje konferencije Putin porekao ulogu Rusije u trovanju Navaljnog

Tokom godišnje konferencije Putin porekao ulogu Rusije u trovanju Navaljnog

Slobodna Evropa 17.12.2020
Ruski predsjednik Vladimir Putin tokom svoje godišnje konferencije za novinare odbacio je informacije istraživanja koje ukazuje na uključenost ruske Federalne službe sigurnosti (FSB) u trovanje kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog (Aleksei Navalny)… »
Rusija, Putin i Navaljni: „Da su agenti želeli da ga otruju verovatno bi završili posao"

Rusija, Putin i Navaljni: „Da su agenti želeli da ga otruju verovatno bi završili posao"

BBC News 17.12.2020
Ruski predsednik odbacuje izveštaj prema kome su agenti ruskih službi otrovali lidera opozicije Alekseja Navaljnog. Ruski predsednik Vladimir Putin odbacio je kao „trik" istragu pojedinih medija koja je ruske državne agente okrivila za trovanje… »
Putin odbacio optužbe da je umešan u trovanje Navalnog

Putin odbacio optužbe da je umešan u trovanje Navalnog

Glas Amerike 17.12.2020
MOSKVA — Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je u četvrtak da su medijski izveštaji da su ruski bezbednosni agenti odgovorni za trovanje opozicionog političara Alekseja Navalnog, deo američke zavere da se on diskredituje. Putin je na godišnjoj… »
Razlika između Kosova i Krima?! Putin matirao britanskog novinara, objasnio mu kratko i jasno! (video)

Razlika između Kosova i Krima?! Putin matirao britanskog novinara, objasnio mu kratko i jasno! (video)

Pravda 17.12.2020
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je Krim ušao u sastav Rusije kao rezultat referenduma, za razliku od Kosova, ali da su na zapadu "progutali" odvajanje Kosova, dok su stanovnicima Krima uveli sankcije. "Da, mi smo nevinašca u… »
Putinova godišnja konferencija: Trka u naoružanju je počela! Trampu ne treba posao u Rusiji, ima podršku u SAD! (video)

Putinova godišnja konferencija: Trka u naoružanju je počela! Trampu ne treba posao u Rusiji, ima podršku u SAD! (video)

Kurir 17.12.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin obraća se danas na velikoj konferenciji za novinare, koju tradicionalno održava na kraju svake godine. Međutim, ove godine, zbog pandemije korona virusa, konferencije se održava putem video linka. 14.35 - Putin se… »
Putin: Može Kosovo, a ne i Krim

Putin: Može Kosovo, a ne i Krim

Danas 17.12.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin ocenio je danas da je Krim postao sastavni deo Ruske Federacije kao rezultat referenduma, dok to nije bio slučaj po pitanju Kosova, prenosi Sputnjik. Na Zapadu su „progutali“ odvajanje Kosova, dok su stanovnicima… »
Putin progovorio o lažnoj državi! "Krim se za razliku od Kosova..." Zapadu se nimalo neće dopasti ono što je rekao

Putin progovorio o lažnoj državi! "Krim se za razliku od Kosova..." Zapadu se nimalo neće dopasti ono što je rekao

Srbija danas 17.12.2020
Ruski predsednik progovorio o Kosovu i Krimu. Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je Krim ušao u sastav Rusije kao rezultat referenduma, za razliku od Kosova, ali da su na Zapadu "progutali" odvajanje Kosova, dok su stanovnicima Krima… »
Putin: Zapad „progutao“ Kosovo, a Krimu uveo sankcije

Putin: Zapad „progutao“ Kosovo, a Krimu uveo sankcije

Sputnik 17.12.2020
Ruski predsednik Vladimir Putin uporedio je danas Kosovo i Krim, podsetivši da je Krim ušao u sastav Rusije kao rezultat referenduma, za razliku od Kosova. "Međutim, na Zapadu su „progutali“ odvajanje Kosova, dok su stanovnicima Krima uveli… »
Okršaj Putina i britanskog novinara oko Kosova i Krima

Okršaj Putina i britanskog novinara oko Kosova i Krima

Nova 17.12.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin je na današnjoj, godišnjoj konferenciji za medije, uporedio jednostranu secesiju Kosova i Metohije i Krim, na kojem je održan referendum, kada je odgovarao na pitanje britanskog novinara. Putin je podsetio da je Krim… »
Putin odbrusio britanskom novinaru: Zapad je progutao odvajanje (tzv.) Kosova a građanima Krima, gde je održan referendum…

Putin odbrusio britanskom novinaru: Zapad je progutao odvajanje (tzv.) Kosova a građanima Krima, gde je održan referendum…

Večernje novosti 17.12.2020
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin uporedio je jednostranu secesiju Kosova i Metohije i Krim na kojem je održan referendum odgovarajući na pitanje britanskog novinara na godišnjoj konferenciji za medije. Putin je podsetio da je Krim ušao u sastav Rusije… »
„Da li ćemo dati azil Trampu?“

„Da li ćemo dati azil Trampu?“

Vesti online 17.12.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin obraća se na velikoj konferenciji za novinare, koju tradicionalno održava na kraju svake godine. Novinar je pitao Putina kako ruski hakeri nisu pomogli američkom predsedniku da bude izabran i da li će ga primiti ako… »
Putinovo obraćanje naciji: Vakcina, rotkvice, Navaljni

Putinovo obraćanje naciji: Vakcina, rotkvice, Navaljni

Nova 17.12.2020
Ruski predsednik Vladimir Putin i ove, kao i svake godine od kada je na čelu države, obraća se javnosti sumirajući godinu za nama. Putin je u godišnjem obraćanju naciji ocenio da je 2020. bila godina pluseva i minuseva, obeležena koronavirusom… »
Ko je otrovao Navaljnog? Putin izneo nove detalje - Zvala me je njegova žena i ja sam naredio da ga puste u Nemačku

Ko je otrovao Navaljnog? Putin izneo nove detalje - Zvala me je njegova žena i ja sam naredio da ga puste u Nemačku

Večernje novosti 17.12.2020
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin je izjavio da ruski bloger Aleksej Navaljni ima podršku stranih obaveštajnih službi, ali da to ne znači da ga treba otrovati. Tokom godišnje pres-konferencije, Putina su novinari pitali o istraživanju „Insajdera“… »
Putinova godišnja konferencija: "Da su ruske službe bezbednosti želele da izvrše atentat na Navaljnog, završile bi posao"

Putinova godišnja konferencija: "Da su ruske službe bezbednosti želele da izvrše atentat na Navaljnog, završile bi posao"

Blic 17.12.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin počeo je svoje obraćanje na velikoj konferenciji za novinare, koju tradicionalno održava na kraju svake godine. Ove godine, zbog pandemije korona virusa, događaj se održava putem video linka. Putin je na početku… »
Pitanje Putinu: Ko je otrovao Navaljnog?

Pitanje Putinu: Ko je otrovao Navaljnog?

Vesti online 17.12.2020
Navaljni ima podršku američkih specijalnih službi, ali, kako navodi Putin, to ne znači da ga treba otrovati. – Žena (Navaljnog) mi se obratila i ja sam odmah naredio da ga puste (da ide u Nemačku na lečenje) – podsetio je predsednik. Prema… »
Putin je ovo pitanje ostavio bez odgovora: Nalozi ruskim specijalnim službama nisu tema za konferenciju! Važno je jedinstvo!

Putin je ovo pitanje ostavio bez odgovora: Nalozi ruskim specijalnim službama nisu tema za konferenciju! Važno je jedinstvo!

Kurir 17.12.2020
Godišnja konferencija za novinare, za koju se ove godine registrovalo 774 predstavnika medija, prilika je da Vladimir Putin direktno odgovori na postavljena pitanja, ali jedno je ostavio bez odgovora. Naime, na pitanje da li su ruske specijalne službe… »
Putin: Trovanje Navaljnog nikome nije trebalo

Putin: Trovanje Navaljnog nikome nije trebalo

Nova 17.12.2020
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je da njegov protivnik Aleksej Navaljni ima podršku Amerikanaca ali da to ne znači da ga treba otrovati. “Žena (Navaljnog) mi se obratila i ja sam odmah naredio da ga puste (da ide u Nemačku na lečenje)”… »
Putin se obraća naciji: Odgovara na sva ključna pitanja (video uživo)

Putin se obraća naciji: Odgovara na sva ključna pitanja (video uživo)

Pravda 17.12.2020
Ruski predsednik Vladimir Putin održava godišnju konferenciju za štampu za domaće i strane novinare. Kako se očekuje, glavne teme će biti epidemija virusa korona i kriza koju je ona izazvala u svetu, situacije u Nagorno-Karabahu i Belorusiji, kao i… »
(Uživo) Putinova godišnja konferencija: Oči celog sveta uprte u ruskog predsednika

(Uživo) Putinova godišnja konferencija: Oči celog sveta uprte u ruskog predsednika

Večernje novosti 17.12.2020
RUSKI predsednik Vladimir Putin održava godišnju konferenciju za štampu za domaće i strane novinare. Kako se očekuje, glavne teme će biti epidemija virusa korona i kriza koju je ona izazvala u svetu, situacije u Nagorno-Karabahu i Belorusiji, kao i… »
Putin se danas obraća na godišnjoj konferenciji: Na pitanja novinara odgovaraće iz svoje rezidencije

Putin se danas obraća na godišnjoj konferenciji: Na pitanja novinara odgovaraće iz svoje rezidencije

Blic 17.12.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin će se danas obratiti na velikoj konferenciji za novinare, koju tradicionalno održava na kraju svake godine. Međutim, ove godine, zbog pandemije korona virusa, događaj će biti održan putem video linka, preneo je TAS… »
Putin se danas obraća na godišnjoj konferenciji: Akreditovano preko 700 novinara

Putin se danas obraća na godišnjoj konferenciji: Akreditovano preko 700 novinara

Telegraf 17.12.2020
Zbog pandemije korona virusa, događaj će biti održan putem video linka. Predsednik Rusije Vladimir Putin će se danas obratiti na velikoj konferenciji za novinare, koju tradicionalno održava na kraju svake godine. Međutim, ove godine, zbog pandemije… »

Vesti dana »