Povezane vesti

Za moje potrebe dovoljno je 3.000 evra mesečno: Miroslav Ilić otkrio detalje svojih troškova - "radio sam i zaradio"!

Za moje potrebe dovoljno je 3.000 evra mesečno: Miroslav Ilić otkrio detalje svojih troškova - "radio sam i zaradio"!

Mondo 17.12.2020
Pevač otkrio koliko mu je potrebno sa pristojan život. Pevač otkrio koliko mu je potrebno sa pristojan život. Miroslav Ilić često za sebe govori da je teška, ali skromna osoba i da ga nikada nisu preterano zanimala druženja sa kolegama sa estrade… »
Miroslav Ilić: Za moje potrebe dovoljno je oko 3.000 evra mesečno!

Miroslav Ilić: Za moje potrebe dovoljno je oko 3.000 evra mesečno!

Svet plus 17.12.2020
Za moje potrebe dovoljno je oko 3.000 evra mesečno i da ne misliš na zimu. Dok platiš ovo, platiš ono, kupiš ovo, kupiš ono, ostane ti za pristojan život - rekao je pevač Miroslav Ilić. Slavni pevač Miroslav Ilić, koji ima bogatu muzičku… »
SKROMNO! Miroslav Ilić otkrio koliko NOVCA mu treba za život!

SKROMNO! Miroslav Ilić otkrio koliko NOVCA mu treba za život!

Svet & Skandal 17.12.2020
Pevač Miroslav Ilić poznat i kao slavuj od Mrčajevaca izašao je u javnost s kolikim budžetom on može lagodno da živi. Miroslav Ilić je u javnosti sebe okarkterisao kao skormnu i tešku osobu, i zbog toga ne sklapa prijateljstva sa kolegama sa… »
Za moje potrebe dovoljno je 3.000 € mesečno! Miroslav Ilić otkrio koliko mu je potrebno para za lep život: Ja sam radio i…

Za moje potrebe dovoljno je 3.000 € mesečno! Miroslav Ilić otkrio koliko mu je potrebno para za lep život: Ja sam radio i…

Kurir 17.12.2020
Pevač Miroslav Ilić često za sebe govori da je teška, ali skromna osoba. Više puta je javno isticao da ga ne zanima druženje sa estradom koja se konstantno hvali “avionima i kamionima”, te da sa javne scene ima samo nekoliko pravih prijatelja… »

Vesti dana »