Povezane vesti

Švedska strategija protiv koronavirusa – neuspešna

Švedska strategija protiv koronavirusa – neuspešna

Politika 17.12.2020
Dok je većina drugih evropskih zemalja bila zaključana jednom ili dva puta Švedska nije nikad zatvarala barove, restorane i prodavnice i davala je „preporuke” građanima kako da se ponašaju bez prinudnih mera. STOKHOLM - Švedska borba protiv… »
Kralj Karl Gustav o švedskom modelu: Nismo uspeli, mnogo je umrlih i to je strašno

Kralj Karl Gustav o švedskom modelu: Nismo uspeli, mnogo je umrlih i to je strašno

RTS 17.12.2020
"Jednostavno, mislim da nismo uspeli", rekao je kralj Švedske Karl XVI Gustav u godišnjem razgovoru za švedski javni servis govoreći o suočavanju sa epidemijom koronavirusa u toj zemlji. Analitičari smatraju da bi izjava kralja mogla da se… »
Kralj Gustaf: Švedska strategija protiv korone nije uspela

Kralj Gustaf: Švedska strategija protiv korone nije uspela

Dnevnik 17.12.2020
STOKHOLM: Švedski kralj Karl XVI Gustaf ocenio je danas da ta zemlja nije uspela svojom strategijom u borbi sa korona virusom, naročito kada je reč o zaštiti najstarijih osoba od posledica pandemije KOVID 19. "Mislim da nismo uspeli. Imamo veliki broj… »
Švedski kralj Karl Gustav: Država nije uspela u borbi protiv korone

Švedski kralj Karl Gustav: Država nije uspela u borbi protiv korone

Danas 17.12.2020
Švedski kralj Karl XVI Gustav, čiji su sin i snaja u novembru bili pozitivni na korona virus, u obraćanju naciji uoči Božića rekao je da država nije uspela u borbi protiv korone i da je imala veliki broj smrtnih slučajeva, prenela je danas SVT. Za… »
Vapaj švedskog kralja: Satire nas korona

Vapaj švedskog kralja: Satire nas korona

Nova 17.12.2020
Švedski kralj ocenio je danas da je švedska strategija borbe protiv koronavirusa žestoko omanula budući da su bolnice prepune pacijenata, a istraživanja javnog mnjenja pokazuju da je poverenje javnosti u vlast palo na rekordno nizak nivo. “Narod… »
Švedski kralj: Zemlja je zakazala u odgovoru na pandemiju

Švedski kralj: Zemlja je zakazala u odgovoru na pandemiju

N1 Info 17.12.2020
Švedska je zakazala u svom odgovoru na pandemiju koronavirusa, izjavio je u četvrtak kralj Karl XVI Gustaf. "Mislim da smo zakazali. Imamo veliki broj umrlih i to je strašno", rekao je kralj u dokumentarnom filmu o kraljevskoj porodici čiji je deo… »

Vesti dana »