Povezane vesti

Gotova je era Ronalda i Mesija: Imamo najboljeg igrača na svetu i svi se slažu - bolji je od Kristijana i Lea!

Gotova je era Ronalda i Mesija: Imamo najboljeg igrača na svetu i svi se slažu - bolji je od Kristijana i Lea!

Mondo 17.12.2020
Zaslužio je to! Zaslužio je to! Dodeljene su FIFA godišnje nagrade, a najveća je bila nagrada za najboljeg fudbalera u 2020. godini. U godini kada nema Zlatne lopte ovo je verovatno najveće individualno priznanje koje se može dobiti. U najužem… »
Levandovskom nagrada "The Best" za najboljeg fudbalera sveta

Levandovskom nagrada "The Best" za najboljeg fudbalera sveta

Dnevnik 17.12.2020
CIRIH: Napadač nemačkog Bajerna Robert Levandovski dobitnik je nagrade "The Best", koju Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) dodeljuje za najboljeg fudbalera sveta. Poljski reprezentativac je u 2020. godini osvojio triplu krunu, u Nemačkoj i… »
Klopu ponovo nagrada Fifa za najboljeg trenera: Šokiran sam

Klopu ponovo nagrada Fifa za najboljeg trenera: Šokiran sam

Beta 17.12.2020
Trener fudbalera Liverpula Jirgen Klop proglašen je danas, drugu godinu zaredom, za najboljeg trenera godine u izboru Medjunarodne fudbalske federacije (Fifa). "Šokiran sam. Sedeo sam ovde sa svojim igračima i pomislio da neću ponovo dobiti nagradu… »
Ni Ronaldo, ni Mesi - FIFA nagrada za najboljeg fudbalera sveta otišla u prave ruke!

Ni Ronaldo, ni Mesi - FIFA nagrada za najboljeg fudbalera sveta otišla u prave ruke!

Sportske.net 17.12.2020
Svetska fudbalska organizacija danas izabrala najboljeg. Svetska fudbalska federacija (FIFA) večeras je izabrala najboljeg igrača sveta u 2020. godini na osnovu glasova medija, selektora i kapitena nacionalnih timova. Najbolji fudbaler sveta 2020… »
The Best: Levandovski, Klop, Nojer...

The Best: Levandovski, Klop, Nojer...

N1 Info 17.12.2020
U četvrtak je FIFA dodelila tradicionalne nagrade "The Best" za najbolje u 2020. godini. Nagrade su dodeljene u 11 kategorija, a ono što sve najviše zanima je ko je dobio nagradu za najboljeg igrača na svetu. Prvi čovek FIFA Đani Infantino na… »

Vesti dana »