Povezane vesti

Zimonjić ljut zbog smene, Troicki srećan, a: Novak... Otkriveno koja je Đokovićeva uloga bila u promeni selektora i mnogi…

Zimonjić ljut zbog smene, Troicki srećan, a: Novak... Otkriveno koja je Đokovićeva uloga bila u promeni selektora i mnogi…

Sportal blic 18.12.2020
Iako se uoči preuzimanje selektorske uloge srpske Dejvis kup reprezentacije govorilo kako je Trociki želja i , najbolji srpski teniser nije uticao na odluku. Makar su to reči , novog selektora Dejvis kup nacionalnog tima. Nenad Zimonjić više nije… »
Novak je bio sa strane: Troicki otkrio detalje o tome kako je izabran za selektora Srbije

Novak je bio sa strane: Troicki otkrio detalje o tome kako je izabran za selektora Srbije

Večernje novosti 18.12.2020
Novi selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Viktor Troicki kaže da najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uticao na njegov izbor i smenu Nenada Zimonjića. Ističe da su odluku doneli Krajinović, Đere, Kecmanović i Lajović. "Novak Đoković… »
Troicki: I Nole je bio iznenađen

Troicki: I Nole je bio iznenađen

Sportski žurnal 18.12.2020
Mlađi reprezentativci su me nagovorili, Đoković se držao po strani, nije želeo da se meša – objašnjava Viktor. Viktor Troicki, teniser koji nam je pre deset godina doneo onaj odlučujući, šampionski poen u Dejvis kupu, novi je selektor u ovom… »
Troicki progovorio o smeni Zimonjića: Ovo se "krčkalo" već neko vreme, igrači su tražili da budem selektor!

Troicki progovorio o smeni Zimonjića: Ovo se "krčkalo" već neko vreme, igrači su tražili da budem selektor!

Mondo 18.12.2020
Jedna odluka TSS-a je donela dosta reakcija, a novi selektor želi i da Srbija ponovo bude prvak sveta. Jedna odluka TSS-a je donela dosta reakcija, a novi selektor želi i da Srbija ponovo bude prvak sveta. Mnogo bure izazvala je odluka Teniskog saveza… »
Zimonjić iznenađen smenom: Imao sam želju da nastavim sa radom, igrači su sa tim bili upoznati

Zimonjić iznenađen smenom: Imao sam želju da nastavim sa radom, igrači su sa tim bili upoznati

Večernje novosti 17.12.2020
NENAD Zimonjić nije više selektor teniske reprezentacije Srbije. On je istakao da je iznenađen tom odlukom. - Veoma sam iznenađen odlukom igrača da me smene sa mesta selektora Dejvis kup tima Srbije - izjavio je dosadašnji selektor Nenad Zimonjić… »
"Veoma sam iznenađen odlukom igrača da me: Smene!" Teniska bura u Srbiji: Nenad Zimonjić više nije selektor i ovako je…

"Veoma sam iznenađen odlukom igrača da me: Smene!" Teniska bura u Srbiji: Nenad Zimonjić više nije selektor i ovako je…

Sportal blic 17.12.2020
Nenad Zimonjić više nije selektor naše teniske reprezentacije, od danas je to Viktor Troicki, ali ta "primopredaja" dužnosti dobila je jedan neočekivani nastavak. I to u vidu Zimonjićevog pisanog obraćanja javnosti, putem društvenih mreža. Evo… »

Vesti dana »