Povezane vesti

Žena od sultana skupila snagu! Dečko je pretukao u stanu: Doživela sam fizičko i psihičko nasilje! Poslala devojkama jaku…

Žena od sultana skupila snagu! Dečko je pretukao u stanu: Doživela sam fizičko i psihičko nasilje! Poslala devojkama jaku…

Kurir 18.12.2020
Pevačica Tijana Milentijević prijavila je dečka policiji zbog batina koje je dobila. Kasnije su isplivali i detalji da su njeni roditelji protiv ove veze, da su njih dvoje više puta raskidali, kao i da je pevačicin dečko nedavno napravio opšti haos… »
"Doživela sam psihičko i fizičko nasilje": Prvo javno obraćanje Žene od sultana nakon što je prijavila dečka za nasilje

"Doživela sam psihičko i fizičko nasilje": Prvo javno obraćanje Žene od sultana nakon što je prijavila dečka za nasilje

Blic 18.12.2020
Pevačica Tijana Milentijević prijavila je policiji da je pretučena od strane momka Miše Koljenovića sa kojim je bila u vezi, više o tome pročitajte OVDE. Ona se sada prvi put oglasila javno. - Tačno je da sam doživela psihičko i fizičko… »
Tijana Em Milentijević: Nasilje zbog poslovnog puta!

Tijana Em Milentijević: Nasilje zbog poslovnog puta!

Svet plus 18.12.2020
Mlada zvezda Tijana Em Milentijević krila je svoju vezu sa izvesnim M. K. kojeg je juče prijavila policiji za navodno fizičko zlostavljanje. Nasilje zbog poslovnog puta! - Tijana se nedavno uselila u novi stan na Voždovcu, a dečko je redovno odlazio… »
Tijana Milentijević prijavila dečka za nasilje: Svađa, ljubomora i udarac zbog poslovnog puta?

Tijana Milentijević prijavila dečka za nasilje: Svađa, ljubomora i udarac zbog poslovnog puta?

Mondo 18.12.2020
Otkriven razlog žustre rasprave. Otkriven razlog žustre rasprave. Pevačica Tijana Milentijević prijavila je policiji da je pretučena od strane momka M.K. koji je bio bubnjar u njenom bendu. Okršaj između pevačice i njenog momka odigrao se u ranim… »
"Jaka je, šaljem joj mnogo ljubavi": Nakon što je Žena od sultana prijavila momka da ju je tukao, njena koleginica je javno…

"Jaka je, šaljem joj mnogo ljubavi": Nakon što je Žena od sultana prijavila momka da ju je tukao, njena koleginica je javno…

Blic 17.12.2020
Pevačica Tijana Milentijević prijavila je policiji da je pretučena od strane momka Miše Koljenovića, koji je bio bubnjar u njenom bendu, a tim povodom se na svom Instagram profilu oglasila i Nadežda Biljić, koja je bila u sličnoj situaciji kao… »

Vesti dana »