Povezane vesti
U 13 lokalnih samouprava u Srbiji u državnom vlasništvu gotovo 1.000 hektara neobrađenog zemljišta
Beta 18.12.2020
Ministarstvo poljoprivrede objavilo je danas da je u Srbiji u 13 lokalnih samouprava identifikovano 546 napuštenih parcela u državnom vlasništvu, ukupne površine 948 hektara, u okviru projekta čiji je cilj efikasna upotreba zemljišta, potencijalno za… »
Kako iskoristiti napuštene parcele?
RTV 18.12.2020
BEOGRAD - Мinistarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede saopštilo je danas da je identifikacijom zemljišta u državnom vlasništvu utvrđen tačan broj napuštenih parcela u 13 opština, na kojima postoji mogućnost podizanja vetrozaštitnih pojaseva koji… »
Napuštene parcele za vetrozaštitne pojaseve i organsku proizvodnju
N1 Info 18.12.2020
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede saopštilo je da je identifikacijom zemljišta u državnom vlasništvu utvrđen tačan broj napuštenih parcela u 13 opština, na kojima postoji mogućnost podizanja vetrozaštitnih pojaseva koji štite tlo, kao… »
Vesti dana »

Počela "Zadruga: - Elita 9" Uroš sa ogromnim noktima, asmin durdžić među takmičarima! Janjuševa bivša devojka Sara u rijalitiju, a tu je i tinejdžerka iz Italije (video)
Blic pre 1 satjoš 4 povezane

Vremenska prognoza za 14. septembar: Kiša, pljuskovi sa grmljavinom i grad zahvatiće veći deo Srbije
Mondo pre 1 satjoš 3 povezane