Povezane vesti

"Zvezdi smo doneli 130 miliona, klubovima u Srbiji: 8.000.000 evra!" Terzić o svemu: sukobu Stanković-Kanga, platama, ulasku…

"Zvezdi smo doneli 130 miliona, klubovima u Srbiji: 8.000.000 evra!" Terzić o svemu: sukobu Stanković-Kanga, platama, ulasku…

Sportal blic 18.12.2020
Generalni direktor "podvukao je crtu" na kraju 2020. godine i osvrnuo se na vreme provedeno otkad je u klubu. Kraj godine i jesenjeg dela, koji će za crveno-bele biti završen danas nakon utakmice protiv Rada na Banjici (13.30), glavni opertivac srpskog… »
Zvezda zaradila 130 miliona evra

Zvezda zaradila 130 miliona evra

Nova 18.12.2020
Crvena zvezda je u prethodnih šest i po godinama zaradila ogromnu svotu novca, a o detaljima je govorio Zvezdan Terzić. Generalni direktor je rekao koliko su tačno crveno-belih prihodovali i gde je uložen deo novca. “Mi smo doneli 130 miliona evra u… »
Crveno-beli zbog korone izgubili 20.000.000: I Mesi i Deki Stanković pristali na manje plate, moraće i igrači

Crveno-beli zbog korone izgubili 20.000.000: I Mesi i Deki Stanković pristali na manje plate, moraće i igrači

Mozzart sport 18.12.2020
“Zbog pandemije smo izgubli 20.000.000 evra, možda i 10.000.000 više“, kaže generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić. Stara priča, novi pokušaj. Crvena zvezda, kao i većina drugih klubova na planeti, insistira na tome da su pandemija… »
Terzić otvoreno o svemu - kakvo je finansijsko stanje u Zvezdi, šta misli o Piksiju i Vidiću? Najavio veoma bitan potpis na…

Terzić otvoreno o svemu - kakvo je finansijsko stanje u Zvezdi, šta misli o Piksiju i Vidiću? Najavio veoma bitan potpis na…

Sportske.net 18.12.2020
Brojne teme je prešao funkcioner Zvezde. U razgovoru sa novinarima, generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić govorio je o brojim aktuelnim temama. Prvo o finansijskom stanju kluba. "Volim da podsećam da ne bismo zaboravili, kada sam došao u… »
Terzić: Doneli smo Zvezdi 13, u budžet 25 miliona evra

Terzić: Doneli smo Zvezdi 13, u budžet 25 miliona evra

Dnevnik 18.12.2020
BEOGRAD: Za šest godina koliko sam direktor Crvene zvezde mi smo doneli klubu 130 miliona evra iz inostranstva, ne znam koliko je firmi i kompanija imalo takav rezultat. A za to vreme samo u budžet Srbije smo uplatili 25 miliona evra, rekao je Zvezdan… »

Vesti dana »