Povezane vesti
Na sednici Gradskog veća finasiranje sportskih klubova i udruženja i ponovo dugovanja Apoteke Leskovac
Jug press 18.12.2020
LESKOVAC Na 13. sedinci Članovi Gradskog veća Grada Leskovca usvojili su odluku o finansiranju programa u oblasti sporta kojom se zadovoljavaju potrebe i interesi građana u gradu Leskovcu iz budžeta u 2021. godinii. Za ovu svrhu namenjeno je 95 miliona… »
Za sportske klubove 95 miliona u 2021., 30 miliona više nego ove godine (spisak)
Jugmedia 18.12.2020
Gradsko veće grada Leskovca usvojilo je danas odluku komisije po kojoj je projektima i programima sportskim klubovima i udruženjima dodeljeno ukupno 95 miliona dinara za 2021. godinu, čak 30 miliona više nego ove godine. Ova suma uvećena je najviše zbog… »
Vesti dana »

Pucao na kolege u američkoj vojnoj bazi: Došao na posao, pa pištoljem izrešetao petoricu, trojica operisana: "Ti ljudi treba da nas štite..."
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

„Ukoliko mi se nešto dogodi – odgovorni krivac je Milorad Dodik“: Potpredsedniku Republike Srpske oduzeto vozilo, stan i pravo na savetnika
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Oči u oči prvi put posle 7 godina? Tramp planira da se sastane sa Putinom početkom sledeće nedelje
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

"Što ih je manje, agresivniji su": Vučić: Sve manje učesnika protesta, nikog od njih ne zanima zadovoljenje pravde
Blic pre 5 minutajoš 1 povezana