Povezane vesti
Izbori nakon 12 godina: Kako će se glasati u Mostaru?
Slobodna Evropa 18.12.2020
Više od dvije trećine građanki i građana Mostara namjerava u nedjelju (20. decembar) izaći na birališta i glasati na lokalnim izborima koji se u tom gradu održavaju prvi put nakon 12 godina. To pokazuju rezultati ankete koju je realizirala… »
Međunarodni predstavnici u BiH pozvali građane Mostara da izađu na izbore
Slobodna Evropa 18.12.2020
Delegacija Evropske unije i Ured specijalnog predstavnika EU u Bosni i Hercegovini, te ambasade Velike Britanije, Sjedinjenih Američkih Država (SAD), OSCE u BiH i Ured visokog predstavnika (OHR), pozvali su građane Mostara da u nedjelju, 20. decembra… »
Zajednička izjava međunarodnih predstavnika: "Poziv Mostarcima da u nedelju izađu na izbore"
Blic 18.12.2020
Građani Mostara, posebno mladi, treba da u nedelju, 20. decembra, izađu i glasaju na prvim lokalnim izborima od 2008. godine u tom gradu, uz pridržavanje svih epidemioloških mera. Ovo se navodi u zajedničkoj izjavi iz Delegacije EU u BiH, Ambasade… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane