Povezane vesti

Vučić: Do izbora Srbija neće priznati Kosovo

Vučić: Do izbora Srbija neće priznati Kosovo

Nova 18.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u emisiji "Prva tema" na TV Prva da do aprila 2022, kada će biti održani predsednički i parlamentarni izbori, Srbija neće priznati Kosovo, a posle toga narod je taj koji odlučuje. “Mi imamo mnogo… »
Vučić o dešavanjima u bih: Znam šta se iza brda valja, plašim se da potezi vode ka ukidanju Republike Srpske

Vučić o dešavanjima u bih: Znam šta se iza brda valja, plašim se da potezi vode ka ukidanju Republike Srpske

Mondo 18.12.2020
Predsednik Srbije rekao je da iza političkih poteza koji se dešavaju poslednjih dana u BiH stoji samo jedna stvar. Predsednik Srbije rekao je da iza političkih poteza koji se dešavaju poslednjih dana u BiH stoji samo jedna stvar Na početku razgovora… »
Vučić: Dok sam ja predsednik, nećemo priznati Kosovo! Srbija neće u NATO, teži se ukidanju Republike Srpske

Vučić: Dok sam ja predsednik, nećemo priznati Kosovo! Srbija neće u NATO, teži se ukidanju Republike Srpske

Kurir 18.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o aktuelnoj situaciji i odnosima u regionu 25 godina posle Dejtonskog sporazuma. Vučić je bio gost emisije "Prva tema" na TV Prva, a uz predsednika u diskusiji su učestvovali i izvršni direktor Fondacije… »

Vesti dana »