Povezane vesti
Čiča iz Obrenovca vikao šibaj, pa napao komunalce
Nova 19.12.2020
Tokom čišćenja divlje deponije u obrenovačkom naselju Barička reka, vlasnik otpada nasrnuo je na izvršitelje. Kako javlja RTV Mag, vlasnik otpada je vređao, pretio i na kraju napao jednog od službenika. On je navodno pretio, psovao i fizički nasrtao na… »
Pretio da će sve zapaliti: Inspektori došli kod muškarca iz Bariča da uklone deponiju, on nasrnuo na njih (video)
Večernje novosti 19.12.2020
POLICIJA je u Bariču, kod Obrenovca uhapsila je starijeg građanina zbog ometanja službenog lica u vršenju službene dužnosti. Na meti osumnjičenog bili su zaposleni iz odeljenja za inspekcijske poslove opštine Obrenovac i JKP Obrenovac. Oni su bili ispred… »
Benzinom polio policajce, pa hteo da ih zapali: Uhapšen Kragujevčanin, tražen zbog nasilja u porodici
Blic 18.12.2020
Kragujevčanin Slavoljub M., isprskao je benzinom danas pripadnike Policijske uprave Kragujevac, a potom izvadio upaljač, nakon čega je uhapšen. Na svu sreću niko od policajaca nije povređen. Kako su za "Blic", potvrdili iz MUP-a ovog muškarca policija je… »
Vesti dana »

Dosije Putin 72: godine života, 25 godine na vlasti: Od kgb špijuna do nezasitog autokrate koji je na ivici da ceo svet uvede u još krvaviji rat
Blic pre 2 satajoš 9 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 17 minutajoš 8 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 12 minutajoš 4 povezane

Komesar Saveta Evrope za ljudska prava: Policija upotrebila nesrazmernu silu u Valjevu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana