Povezane vesti

Lagala je da ima rak, nije išla na analize i hvata na patetiku: Zerina Hećo raskrinkana u rijalitiju, a ona ustala i rekla…

Lagala je da ima rak, nije išla na analize i hvata na patetiku: Zerina Hećo raskrinkana u rijalitiju, a ona ustala i rekla…

Kurir 19.12.2020
Rijaliti učesnici nominovali su za izbacivanje, a birano je između Zerine Hećo i Vladimira Tomovića, koji su bili ovonedeljni potrčci Milici Kemez. Miljana Kulić nije birala reči, pa je osula paljbu po Hećovoj. "Što se tiče Vladimira, mi smo u… »
Janjuš i Zerina zaratili na krv i nož: Probudila je bes u meni, nepredvidiva je! Ako se ona tukla sa nekim, ja nisam! (video)

Janjuš i Zerina zaratili na krv i nož: Probudila je bes u meni, nepredvidiva je! Ako se ona tukla sa nekim, ja nisam! (video)

Kurir 19.12.2020
U toku su nominacije, a zadrugari biraju između Zerine Hećo i Vladimira Tomovića. Posle sukoba Sanje Stanković i Zerine, Janjuš je ustao i nominovao. - Krenuću od Zerine, dosta se družimo u pušioni, Zerina je jedina osoba o kojoj još nisam… »
Bukti rat između zadrugarki! Sanja poručila Zerini: Nisam se ja skidala po parkinzima! Hećo joj zapretila tužbom! (video)

Bukti rat između zadrugarki! Sanja poručila Zerini: Nisam se ja skidala po parkinzima! Hećo joj zapretila tužbom! (video)

Kurir 19.12.2020
Zadrugari večeras biraju prvog nominovanog i to između Zerine Hećo i Vladimira Tomovića, a na red je došla Sanja Stanković koja je došla u sukob sa nominovanom Zerinom. "Što se tiče Zerine, da je nisam poznavala rekla bih da je divna, ali sam je… »

Vesti dana »