Povezane vesti

Tepić Zorani Mihajlović: Vaša kadrovska politika smrtonosna i za EPS i za Srbiju

Tepić Zorani Mihajlović: Vaša kadrovska politika smrtonosna i za EPS i za Srbiju

N1 Info 19.12.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić odgovorila je ministarki rudarstva i energetike Zorani Mihajlović da se poziva na 20 godina iskustva u energetici, ali da je, kako je rekla, njeno realno znanje o energetici veoma skromno. "Prvo… »
Nastavak rata: Zorana optužuje Tepić da želi propast EPS-a

Nastavak rata: Zorana optužuje Tepić da želi propast EPS-a

Nova 19.12.2020
Ministarka rudarstva i energetike Srbije Zorana Mihajlović izjavila je danas da je njen cilj da EPS bude moćna, efikasna i profitabilna kompanija, koja će biti jaka i u regionalnim okvirima, a one koji se protive promenama u tom preduzeću, nazvala je… »
Mihajlović: Protivnici promena su grobari EPS-a

Mihajlović: Protivnici promena su grobari EPS-a

Danas 19.12.2020
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas, povodom „novih napada” potpredsednice Stranke slobode i pravde (SSP) Marinike Tepić „na reformisanje Elektroprivrede Srbije (EPS)” , da su oni koji se protive promenama u tom… »
Tepić (SSP): Razdvajanje delatnosti ne može biti osnov reforme EPS-a, pošto je već obavljena

Tepić (SSP): Razdvajanje delatnosti ne može biti osnov reforme EPS-a, pošto je već obavljena

Danas 19.12.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić saopštila je da je razdvajanje delatnosti Elektroprivrede Srbije (EPS) ne može biti osnova reforme tog preduzeća, kako je navela ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović, jer je… »
Marinika Zorani: Smešno mi je da vas ja podučavam

Marinika Zorani: Smešno mi je da vas ja podučavam

Nova 19.12.2020
Rasprava ministarke rudarstva i energetike Zorane Mihajlović i potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić u vezi sa reformisanjem EPS-a se rasplamsava. Tepić se danas u opširnoj pisanoj izjavi obratila ministarki izazvana konstatacijom da… »

Vesti dana »