Povezane vesti

Viktor Troicki za Novosti: Srpski teniser govorio o poziciji selektora, daljim planovima...

Viktor Troicki za Novosti: Srpski teniser govorio o poziciji selektora, daljim planovima...

Večernje novosti 19.12.2020
VIKTOR Trociki je postao novi selektor teniske reprezentacije Srbije. Dosta prašine se diglo oko toga, posle izjave Nenada Zimonjića da je iznenađen tom odlukom. Nekada 12. igrač sveta je u intervjuu za "Novosti" otkrio sve detalje kako je došao na… »
Kakva se to frka dešava među teniserima? Čime je Zimonjić zaslužio nož u leđa bivših saigrača i šta su nam to…

Kakva se to frka dešava među teniserima? Čime je Zimonjić zaslužio nož u leđa bivših saigrača i šta su nam to…

Sportal blic 19.12.2020
Šta se desilo među najboljim teniserima Srbije? je zamenio na selektorskom mestu i to ništa ne bi bilo čudno da Ziki, čovek koji je četvrt veka proveo u reprezentaciji, nije saznao za tu odluku iz medija. Tako je barem on rekao. U najmanju ruku… »
Zašto Zimonjić nije reizabran za selektora Dejvis kup reprezentacije?

Zašto Zimonjić nije reizabran za selektora Dejvis kup reprezentacije?

Danas 19.12.2020
Igrači ga doveli, igrači ga oterali Smene uspešnih selektora nisu retka pojava u srpskom sportu, pa ni neočekivan odlazak Nenada Zimonjića sa mesta komandanta Dejvis kup reprezentacije nije iz rubrike „verovali ili ne“…. … ali preksinoć… »
Troicki o pismu Zimonjića: Igrači i ja smo mu rekli za smenu

Troicki o pismu Zimonjića: Igrači i ja smo mu rekli za smenu

Nova 19.12.2020
Viktor Troicki postao je selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije uz dosta bure, ali je spreman da i u novoj ulozi piše istoriju srpskog tenisa, o čemu je pričao u jutarnjem programu "Probudi se" na Nova S. Upravo pre 10 godina je Srbija prvi put… »
Troicki: Prvo sam javio Zimonjiću, možemo do novog trofeja

Troicki: Prvo sam javio Zimonjiću, možemo do novog trofeja

Dnevnik 19.12.2020
BEOGRAD: Prvo što sam uradio je da sam javio našem bivšem selektoru Nenadu Zimonjiću i obavestio ga da postoji šansa da postanem selektor, da ću se kandidovati i da su me igrači predložili, rekao je novi selektor Dejvis kup tima Srbije Viktor… »
Oglasio se Troicki: Igrači su tražili nešto novo, Zimonjić je o svemu bio obavešten (video)

Oglasio se Troicki: Igrači su tražili nešto novo, Zimonjić je o svemu bio obavešten (video)

Večernje novosti 19.12.2020
VIKTOR Troicki je postao novi selektor teniske reprezentacije Srbije. Na tom mestu je nasledio Nenada Zimonjića, koji je istakao da je iznenanđen tom odlukom i da za nju nije znao. Troicki je gostujući u Jutarnjem programu za "RTS-u" otkrio sve detalje… »

Vesti dana »