Povezane vesti

ABA liga: Težak poraz Partizana od Krke u Novom Mestu

ABA liga: Težak poraz Partizana od Krke u Novom Mestu

Dnevnik 19.12.2020
Košarkaši Partizana poraženi su od Krke u 11. kolu ABA lige. Slovenački tim je tako upisao treću uzastopnu pobedu, dok se crno-beli i dalje muče da pronađu formu, s obzirom na to da ne mogu da vežu više od dve pobede u regionalnom takmičenju… »
Filipovski posle blamaže: Sram me je, razočaran sam! Moramo da razgovaramo sa menadžmentom i igračima, a krivac sam ja

Filipovski posle blamaže: Sram me je, razočaran sam! Moramo da razgovaramo sa menadžmentom i igračima, a krivac sam ja

Srbija danas 19.12.2020
Težak poraz u Sloveniji. Košarkaši Partizana odigrali su najlošiju utakmicu od početka sezone. Crno-beli su u Novom Mestu poraženi od prosečne Krke rezultatom 69:50 (22:10, 17:14, 13:8, 15:18) u meču 11. kola ABA lige. "Parni valjak" je večeras… »
Filipovski nakon katastrofe: Teško je, razočaran sam…

Filipovski nakon katastrofe: Teško je, razočaran sam…

Nova 19.12.2020
Težak poraz pretrpeo je Partizan u Novom Mestu (69:50), a Saša Filipovski je nakon utakmice rekao da ga je, nakon očajnog izdanja njegovih igrača, sramota. “Teško je pričati nakon ovakve utakmice. Sramota me je, razočaran sam… Zaslužena pobeda… »
Podatak koji "ubija u pojam" KK Partizan: Poraženi su od tima koji je odigrao 6 mečeva u 13 dana!

Podatak koji "ubija u pojam" KK Partizan: Poraženi su od tima koji je odigrao 6 mečeva u 13 dana!

Telegraf 19.12.2020
Sa ovom činjenicom još više crno-bele treba da boli debakl. Košarkaši Partizana najgorom partijom sezone su se obrukali na gostovanju Krki, nisu ličili na sebe, rival ih je šamarao kako je utakmica odmicala, za konačnih i bolnih 69:50. Trener… »
Trener Partizana: Sramota me je i razočaran sam, ali možemo do plej-ofa

Trener Partizana: Sramota me je i razočaran sam, ali možemo do plej-ofa

Beta 19.12.2020
Trener košarkaša Partizana Sašo Filipovski rekao je da ga je sramota i da je razočaran posle ubedljivog poraza u večerašnjoj utakmici od Krke u ABA ligi, ali da veruje da njegova ekipa može da se plasira u plej-of. "Teško je pričati posle ove… »
Filipovski: Sramota me je i razočaran sam

Filipovski: Sramota me je i razočaran sam

RTS 19.12.2020
Trener košarkaša Partizana Sašo Filipovski nije krio razočaranje posle teškog poraza crno-belih u Novom Mestu. Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju od ekipe Krke sa 69:50 u meču 11. kola ABA lige. "Sramota me je, razočaran sam, naleteli… »
Kada je Partizan postigao manje od 50 poena? Sećate li se poraza 80:49?

Kada je Partizan postigao manje od 50 poena? Sećate li se poraza 80:49?

Sportske.net 19.12.2020
Neverovatno, i taj meč je odigran u Sloveniji! Navijači Partizana još su pod utiskom ubedljivog poraza crno-belih večeras u Novom Mestu od Krke (69:50), kada ekipi Saša Filipovskog bukvalno ništa nije polazilo za rukom u napadu. Gotovo da se ne… »
Katastrofa Partizana u Sloveniji: Krka deklasirala crno-bele, debakl komplikuje put ka plej-ofu!

Katastrofa Partizana u Sloveniji: Krka deklasirala crno-bele, debakl komplikuje put ka plej-ofu!

Mondo 19.12.2020
Težak poraz Partizana od Krke na gostovanju. Na kraju je bilo 69:50 za domaćina! Težak poraz Partizana od Krke na gostovanju. Na kraju je bilo 69:50 za domaćina! Košarkaši Partizana odigrali su u Novom Mestu verovatno najgori meč ove sezone i na… »
Filipovski priznao da ga je sramota posle poraza: Ja sam kriv, sada postoje samo dve opcije!

Filipovski priznao da ga je sramota posle poraza: Ja sam kriv, sada postoje samo dve opcije!

Mondo 19.12.2020
Trener Partizana Sašo Filipovski prihvatio je odgovornost za poraz od Krke u Novom Mestu. Trener Partizana Sašo Filipovski prihvatio je odgovornost za poraz od Krke u Novom Mestu. Košarkaši Partizana odigrali su svoju najlošiju utakmicu ove sezone u… »
Sram me je i razočaran sam Filipovski posle bruke od Krke pričao o pojačanjima! Postoje dve opcije: ili se digneš ili…

Sram me je i razočaran sam Filipovski posle bruke od Krke pričao o pojačanjima! Postoje dve opcije: ili se digneš ili…

Kurir 19.12.2020
Trener košarkaša Partizana, rekao je mnogo toga, posle poraza od Krke (69:50) u 11. kolu regionalne ABA lige, što je šesti poraz crno-belih u regionalnom takmičenju.liga. "Teško je pričati posle ove utakmice. Sram me je i razočaran sam. Zaslužena… »
Partizan im ubacio samo 50 poena, trener krke šokirao izjavom: Moja ekipa ne može da igra jaku odbranu!

Partizan im ubacio samo 50 poena, trener krke šokirao izjavom: Moja ekipa ne može da igra jaku odbranu!

Mondo 19.12.2020
Vladimir Anzulović je bio ponosan na svoje igrače posle pobede nad Partizanom u Novom Mestu. Vladimir Anzulović je bio ponosan na svoje igrače posle pobede nad Partizanom u Novom Mestu. Sada je i zvanično - Krka je hit ABA lige! U seriji su od… »
Filipovski posle poraza od Krke: Sramote me je, postoje dve opcije - ili se digneš ili propadneš

Filipovski posle poraza od Krke: Sramote me je, postoje dve opcije - ili se digneš ili propadneš

Telegraf 19.12.2020
Filipovski je često pozivao tajm-aut, ali se nije ništa u igri nakon toga menjalo. Trener Partizana Saša Filipovski rekao je posle poraza od Krke u Novom mestu da ga je sramota i da su crno-beli podbacili totalno u napadu. - Teško je pričati posle… »
Krka ubedljivo pobedila Partizan

Krka ubedljivo pobedila Partizan

Beta 19.12.2020
Košarkaši Krke iz Novog Mesta pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Partizana sa 69:50 (22:10, 17:14, 13:8, 17:18), u utakmici 11. kola ABA lige. Partizan je samo jednom na početku meča vodio sa 2:1, a u nastavku utakmice slovenačka ekipa je… »
Filipovski: Sram me je i razočaran sam

Filipovski: Sram me je i razočaran sam

Mozzart sport 19.12.2020
"Što te ne ubije to ojača, samo to treba preživeti”. Partizan je odigrao jako, jako lošu utakmicu u Novom Mestu gde je poražen sa 69:50 od Krke. Sašo Filipovski bio je vidno razočaran posle meča i na konferenciji za medije rekao je da će… »
Partizan - Šta dalje? Filipovski: ''Postoje dve opcije...''

Partizan - Šta dalje? Filipovski: ''Postoje dve opcije...''

Sportske.net 19.12.2020
Imao je trener Partizana šta da kaže na konferenciji za medije, a nastavak sledi oči u oči sa upravom i igračima. Partizan je danas razočarao svoje navijače ne samo ubedljivim porazom od Krke u Novom Mestu (69:50), već pre svega totalnom… »
Katastrofa Partizana u Novom Mestu, plej-of sada miljama daleko

Katastrofa Partizana u Novom Mestu, plej-of sada miljama daleko

Sportski žurnal 19.12.2020
Partizan odigrao najlošiji meč u sezoni, poraz u Sloveniji mogao bi skupo da ih košta... Partizan je doživeo katastrofu u Novom Mestu. Malo ko se nadao da će se crno-beli mučiti u Sloveniji, ali oni su doživeli poraz koji će ih dugo, dugo boleti… »
Katastrofa partizana: Crno-beli nikada nisu bili ovoliko loši! Krka im je u Novom Mestu očitala lekciju koju će da pamte

Katastrofa partizana: Crno-beli nikada nisu bili ovoliko loši! Krka im je u Novom Mestu očitala lekciju koju će da pamte

Sportal blic 19.12.2020
Koliko je Partizan bio loš! To odavno nismo videli! Uz dužno poštovanje Krki, crno-beli su ovo morali da dobiju. Međutim, Slovenci su im održali čas košarke i na kraju slavili sa 69:50. Kada prvu trojku pogodite tek iz 16. pokušaja, a za trideset… »
"Razočaran sam i pogođen": Filipovski ljut posle debakla Partizana protiv Krke, ali neće da klone: "Verujem da možemo u…

"Razočaran sam i pogođen": Filipovski ljut posle debakla Partizana protiv Krke, ali neće da klone: "Verujem da možemo u…

Sportal blic 19.12.2020
je doživeo debakl u Novom Mestu protiv . , a igrali su toliko loše da to odavno nije viđeno. je bio ljut, što je i logično, bio je razočaran i imaće šta da kažesvojim igračima. Na konferenciji za novinare je pokušao da bude smiren, mada videlo… »
Filipovski: Sramota me je, ja sam kriv

Filipovski: Sramota me je, ja sam kriv

Sport klub 19.12.2020
Trener košarkaša Partizana Saša Filipovski istakao je da je pogođen raspletom utakmice protiv Krke u Novom Mestu. Krka je slavila u meču 11. kola protiv Partizana rezultatom 69:50. „Teško je pričati posle ove utakmice. Sramota me je i razočaran… »
Partizane, na šta ovo liči?

Partizane, na šta ovo liči?

Sportske.net 19.12.2020
Doživljavao je Partizan i ubedljivije poraze u svojoj istoriji, ali ovo što se danas dogodilo, gotovo da se ne pamti! Nadali su se navijači Partizana da će pobeda posle velikog preokreta nad Megom u prošlom kolu podići samopouzdanje i formu ekipi… »
Partizanova velika sramota u Novom Mestu

Partizanova velika sramota u Novom Mestu

Mozzart sport 19.12.2020
Crno-beli odigrali jednu od najlošijih utakmica u novijoj istoriji kluba. Partizan se osramotio u Novom Mestu. Ne postoji druga reč koja bolje može da opiše šta se dešavalo u dvorani Leon Štukelj. Bez igre, bez ideje, bez koncepta, stila, a… »
Novo mesto, stari problemi partizana: Krka deklasirala crno-bele, plej-of sve dalje (video)

Novo mesto, stari problemi partizana: Krka deklasirala crno-bele, plej-of sve dalje (video)

Večernje novosti 19.12.2020
KOŠARKAŠI Krke su deklasirali Partizan u okviru 11. kola ABA lige 69:50. Duel u Novom mestu Krka je dočekala sa tri vezane pobede. Pali su pred Partizan Borac, Primorska i Split. Partizan je u ovom meču imao mizeran šut za tri od svega pet procenata… »
Bruka Partizana protiv Krke i korak dalje od Top4, crno-beli imali 2/24 za tri poena u Novom Mestu

Bruka Partizana protiv Krke i korak dalje od Top4, crno-beli imali 2/24 za tri poena u Novom Mestu

Telegraf 19.12.2020
Težak poraz Beograđana. Košarkaši Partizana ubedljivo su poraženi u 11. rundi ABA lige od Krke 69:50 u Novom mestu i tako sebi znantno umanjili sebi šanse da se nađu u Top4 ekipe regionalnog takmičenja. Crno-beli su u ovom susretu imali čak 2/24… »
UŽIVO Šesta trojka Krke, katastrofa Partizana

UŽIVO Šesta trojka Krke, katastrofa Partizana

Nova 19.12.2020
Košarkaši Partizana danas od 17 časova gostuju Krki u Novom Mestu u okviru 11. kola ABA lige. Crno-beli su u prošlom kolu savladali Megu i tako se vratili u borbu za plasman u plej-of. Trenutno, ekipa Saša Filipovskog zauzima peto mesto na tabeli sa… »
Krka kao „nagazna mina“

Krka kao „nagazna mina“

Danas 19.12.2020
Partizan u 11. kolu ABA lige očekuje teško gostovanje u Novom Mestu Shodno skromnom budžetu i za regionalne prilike, Krka poslednjih godina veoma lepo radi, praveći finu kombinaciju iskusnih, mahom slovenačkih igrača i darovitih momaka koji u ekipi… »
Crno-beli gostuju Krki u ABA ligi: Ponovo biti ili ne biti za Partizan

Crno-beli gostuju Krki u ABA ligi: Ponovo biti ili ne biti za Partizan

Večernje novosti 18.12.2020
NE CVETAJU ruže ove sezone košarkašima Partizana u regionalnom takmičenju, ali će sa gostovanja Krki u poslednjem meču u 2020. godini, što se tiče ABA lige, pokušati da se vrate sa pobedom, kojom bi ulazak u novu godinu bio za nijansu lepši… »

Vesti dana »