Povezane vesti

Tata, čuješ li krik mog bola? Potresna poruka neutešne ćerke Džeja Ramadanovskog rasplakala mnoge! (foto)

Tata, čuješ li krik mog bola? Potresna poruka neutešne ćerke Džeja Ramadanovskog rasplakala mnoge! (foto)

Mondo 19.12.2020
Marija se teško nosi sa gubitkom oca. Marija se teško nosi sa gubitkom oca. Pevač narodne muzike Džej Ramadanovski preminuo je 6. decembra u 57. godini, a njegova ćerka Marija teško se nosi sa nenadoknadivim gubitkom. Ćerka pokojnog pevača svoju… »
"Tata vidiš li moje rane, čuješ li krik mog: Bola?!" Ćerka Džeja Ramadanovskog ne može da se pomiri sa očevom smrću…

"Tata vidiš li moje rane, čuješ li krik mog: Bola?!" Ćerka Džeja Ramadanovskog ne može da se pomiri sa očevom smrću…

Blic 19.12.2020
Ćerka Džeja Ramadanovskog, Marija, ne može da preboli smrt oca, koji je u 56. godini preminuo. Naime, Džejova ćerka podelila je poruku koja razara dušu i otkrila kolika je njena bol za izgubljenim ocem. "Tata, vidiš li rane moje, dok pričam sa… »
Potresna poruka Džejeve ćerke: Čuješ li, tata, krik mog bola

Potresna poruka Džejeve ćerke: Čuješ li, tata, krik mog bola

Nova 19.12.2020
Marija Ramadanovski ne može da preboli smrt oca Džeja, koji je u pre dve nedelje preminuo u 56. godini usled srčanog udara. Džejeva mlađa ćerka ne krije svoju patnju, te je gotovo svakodnevno deli sa pratiocima na Instagramu, a danas je objavila… »
Poruka Džejeve naslednice cepa srce: Vidiš li zvezdo moja najsjajnija kako ti je ćerka sve tužnija?

Poruka Džejeve naslednice cepa srce: Vidiš li zvezdo moja najsjajnija kako ti je ćerka sve tužnija?

Telegraf 19.12.2020
Pevačeva mlađa naslednica teško podnosi dane bez oca. Marija Ramadanovski, mlađa naslednica pevača Džeja Ramadanovskog, na Instagramu je objavila do sada najtužniju poruku posvećenu pokojnom ocu. - Tata, vidiš li rane moje, dok pričam sa tvojim… »

Vesti dana »