Povezane vesti
Uhapšen muškarac koji je automobilom usmrtio pešaka
Politika 19.12.2020
Policija u Zrenjaninu uhapsila je Ž. L. (53) iz Kikinde osumnjičenog da je automobilom udario i usmrtio muškarca na putu između Stajićeva i Zrenjanina, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP). Sumnja se da je on, juče oko 19 časova… »
Epilog drame u leskovačkom selu: Pretukao celu porodicu pa uhapšen zbog sumnje na zelenašenje
Kurir 19.12.2020
LESKOVAC - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su S. F. (53) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prinuda u pokušaju i krivično delo zelenaštvo. Osumnjičenom je po nalogu Osnovnog javnog… »
Hapšenje u Novom Sadu: Pokušao da ukrade 10 automobila, iz pet odneo akumulatore
Kurir 19.12.2020
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. Š. (1990), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio više krivičnih dela teška krađa i teška krađa u pokušaju. Sumnja se da je, na području grada, pokušao da… »
Kikinđanin automobilom pokupio pešaka
Nova 19.12.2020
Policija u Zrenjaninu uhapsila je Ž.L. (53) iz Kikinde, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, saopštio je MUP. Sumnja se da je on, juče oko 19 časova na putu između Stajićeva i Zrenjanina… »
Vesti dana »

Prosvjednici u Čačku razvalili vrata lokalne skupštine i upali unutra
SEEbiz pre 14 minutajoš 9 povezanih

Poslednji snimak pevača koji je poginuo na motoru Otpevao pesmu koju je posvetio ženama: Jer su dame tražile...
Kurir pre 9 minutajoš 9 povezanih

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU U napadima izraelske vojske tokom noći na Gazu ubijeno 16 Palestinaca
Euronews pre 15 minutajoš 5 povezanih

Grmi Zlatanova pesma posle pobede Srbije: Vlahović napravio šou na Marakani posle gola
Mondo pre 48 minutajoš 5 povezanih