Povezane vesti

Taki slavi u stanu bivše zadrugarke! Dok Maja muči muku sa Janjušem, on se našao u njenom zagrljaju: Uživa za sve pare…

Taki slavi u stanu bivše zadrugarke! Dok Maja muči muku sa Janjušem, on se našao u njenom zagrljaju: Uživa za sve pare…

Kurir 19.12.2020
Zadrugari danas proslavljaju Svetog Nikolu, a Maja Marinković je strepela od toga kakvu će čestitku dobiti od porodice. Sada je isplivao video snimak na njegovom Instagram profilu, a on se našao u stanu bivše zadrugarke Snežane Ojdanić. Taki je… »
Zapretio begom, počeo da se pakuje: Novi okršaj Maje i Janjuša, ona urlala i plakala - "folirant i prevarant"! (video)

Zapretio begom, počeo da se pakuje: Novi okršaj Maje i Janjuša, ona urlala i plakala - "folirant i prevarant"! (video)

Mondo 19.12.2020
Nikako na zelenu granu! Nikako na zelenu granu! Nakon što se slomila kada je pročitala poruku od oca Takija na dan kada slavi Svetog Nikolu, a on joj nije ni čestitao, nastao je novi karambol između Maje Marinković i Janjuša. Izašli su napolje da… »
Janjuš beži iz zadruge: Maja napravila haos na slavi, vrišti I plače: "Uništavaš me i od mene praviš ludaču…

Janjuš beži iz zadruge: Maja napravila haos na slavi, vrišti I plače: "Uništavaš me i od mene praviš ludaču…

Blic 19.12.2020
Maja Marinković ponovo je pobesnela pred kamerama i napravila haos, nakon čega je Marko Janjušević Janjuš pretio bežanjem iz rijalitija. - Uništavaš me! Kakvo si ti g**no jedno! - urlala je Maja. - Opet sve isto! Ja sam te uništio, je li? -… »
Janjuš krenuo da beži sa imanja zbog Maje, dovela ga do nervnog sloma! (video)

Janjuš krenuo da beži sa imanja zbog Maje, dovela ga do nervnog sloma! (video)

Alo 19.12.2020
Haos! izveo je iz Bele kuće kako bi popričali, a onda je došlo do još jednog okršaja, zbog čega je on zapretio da će pobeći sa imanja, kao što je uradio i zbog u prvoj sezoni Zadruge. - Od mene hoćeš da napraviš ludaču! Problem je jer nisi… »
Maja napravila lom na slavi! Janjušu priredila haos, on krenuo da beži iz Zadruge zbog nje: Dovela ga do ludila! (video)

Maja napravila lom na slavi! Janjušu priredila haos, on krenuo da beži iz Zadruge zbog nje: Dovela ga do ludila! (video)

Kurir 19.12.2020
Maja Marinković doživela je nervni slom zbog Marka Janjuševića Janjuša, pa je počela da pravi haos, nakon što joj je on rekao da neće spavati više zajedno. - Pređi ovde u sobu da spavaš, kada se Zerina vrati, onda ćeš doći. - Neću, ne… »
Pročitala takijevu čestitku, pa briznula u plač: Maja se nije nadala ovim rečima od oca! (video)

Pročitala takijevu čestitku, pa briznula u plač: Maja se nije nadala ovim rečima od oca! (video)

Mondo 19.12.2020
Čestitka ju je dotukla na dan slave. Čestitka ju je dotukla na dan slave. Kao i nekoliko ostalih učesnika Zadruge, i Maja Marinković danas slavi Svetog Nikolu, pa je u Beloj kući priređena raskošna gozba, kako to obično i biva. Posle svega što se… »
Marinkovićeva hoće da Janjuš izgori: Maja se razgolitila, izbacila poprsje, pa prišla Tomoviću i pali poljupci pred svima…

Marinkovićeva hoće da Janjuš izgori: Maja se razgolitila, izbacila poprsje, pa prišla Tomoviću i pali poljupci pred svima…

Kurir 19.12.2020
Maja Marinković spremala se u rehabu za slavu, kada je prepričala Moniki Horvat kakav joj je znak dao Marko Janjušević Janjuš. Kasnije je Maja napravila pravu "pometnju" kad je čestitala slavu Vladimiru Tomoviću. "Pokazao mi je očima da dođem na… »

Vesti dana »