Povezane vesti

Darko Lazić nakon očeve sahrane otputovao u drugu državu! Pevač u crnini i sa suzama u očima poručio: Zbog dece moram da…

Darko Lazić nakon očeve sahrane otputovao u drugu državu! Pevač u crnini i sa suzama u očima poručio: Zbog dece moram da…

Kurir 19.12.2020
Pevača Darka Lazića je nedavno zadsila tragedija, on se još uvek nije oporavio od smrti oca Milana, a sada se oglasio iz Bosne i Hercegovine iz Mostara, pa sa suzama u očima poručio da ga je život naučio da se bori. "Ovde je bajno. Uvek sam voleo… »
Darko Lazić nakon očeve smrti napustio državu: Skrhan bolom se oglasio - "zbog dece moram da se borim"!

Darko Lazić nakon očeve smrti napustio državu: Skrhan bolom se oglasio - "zbog dece moram da se borim"!

Mondo 19.12.2020
Pevač je teško podneo očevu smrt, a sada se oglasio i istakao da je naučio da se bori. Pevač je teško podneo očevu smrt, a sada se oglasio i istakao da je naučio da se bori. Darko Lazić teško je podneo očevu smrt koji je preminuo usled… »
Darkova prva objava nakon smrti oca tera suze na oči: "Bez obzira koliko misliš da si siromašan..."

Darkova prva objava nakon smrti oca tera suze na oči: "Bez obzira koliko misliš da si siromašan..."

Prva 19.12.2020
Pevač Darko Lazić nedavno je ostao bez oca Milana, koji je preminuo nakon što je upao u komu posle operacije smanjenja želuca. Darko je bio izuzetno vezan za oca i javno pokazuje koliko mu je njegova smrt teško pala. Pevač je objavio crtež na kom… »
"Umirem od tuge! Majka mi ne jede od očeve smrti" Darko Lazić neutešan, susreo se sa novim problemom

"Umirem od tuge! Majka mi ne jede od očeve smrti" Darko Lazić neutešan, susreo se sa novim problemom

Blic 18.12.2020
Poznati folk pevač Darko Lazić nedavno se suočio sa velikom tragedijom, kad je njegov otac Milan Lazić preminuo nakon operacije smanjenja želuca. Darkova majka Branka je neutešna zbog Milanove smrti, pa joj jako teško padaju dani bez supruga sa… »

Vesti dana »